P30 Lite telefonda Instagram Reels videoları kasıyor

Alperendgn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Huawei P30 Lite cihazımda Instagram Reels videolarının bazıları kasıyor. Bu genel bir sorun mu? Telefon da mı var sorun bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

@Alperendgn Hocam bazı telefonlarda bu olay kronik sorun gibi bir şey ben Instagram tarafından kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Ben de bir ara Samsung A23 kullanıyordum. Reels'lerde gezerken bazıları kasıyordu. Günlerce çözümünü aradım bulmadım. İlk başta telefon bozuk sandım. Sonra baktım bu telefonu kullananların çoğunda aynı sıkıntı varmış. Daha sonra tesadüfen fark ettim. Kasma yaşadığım Reels'ler genelde IPhone'dan yüklenenler oluyor. Uzun süre takip ettim. Çevremde Android kullanıp yükleyenlerde yağ gibi akıyor, IPhone'dan yükleyenlerde kasıyor. Oppo'da da bazı modellerde aynı sorunu yaşayanlar var.

@Alperendgn hocam bazı telefonlarda bu olay kronik sorun gibi bir şey ben Instagram tarafından kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Ben de bir ara Samsung A23 kullanıyordum. Reels'lerde gezerken bazıları kasıyordu. Günlerce çözümünü aradım bulmadım. İlk başta telefon bozuk sandım. Sonra baktım bu telefonu kullananların çoğunda aynı sıkıntı varmış. Daha sonra tesadüfen fark ettim. Kasma yaşadığım Reels'ler genelde IPhone'dan yüklenenler oluyor. Uzun süre takip ettim. Çevremde Android kullanıp yükleyenlerde yağ gibi akıyor, IPhone'dan yükleyenlerde kasıyor. Oppo'da da bazı modellerde aynı sorunu yaşayanlar var.

Vallahi hocam bu Instagram'ın ne yaptığını anlayamıyorum internetten veya Instagram Lite'den bakınca kasma olmuyor.

Vallahi hocam bu Instagram'ın ne yaptığını anlayamıyorum internetten veya Instagram Lite'den bakınca kasma olmuyor.
1-Ayarlar/Telefon Hakkında/Derleme numarası 10 kere basın./
2-Ayarlar/Sistem ve Güvenlik/Geliştirici Seçenekleri/Arka Plan İşlem Sınırı/Arka Planda İşlem yok/
3- Bunları yapıp yeniden başlatın.
Not:Konuya bakıp SAMSUNG cihaz kullananlar ise üstteki adımları yapsın extradan telefona gidip *#9900# yazın bir menüye atıcak. Ordan Debug levele basın sonra high a basın. yeniden başlayacak ve daha hızlı çalışacak.

Geri
Yukarı