P350X Egzoz Fanı Montajı

Dostum dediğim gibi büyük paralar vermeye gerek yok. Kasanın fanları başarılı onlardan alınabilir tanesi 30TL. Benimde aklımda herhangi bir şey yok, benim fanlarım RGB ve RGB'den sıkıldığım için Led'siz fanlara bakıyorum bende. Biraz performanslı ve kontrol edilebilir olarak 1-2 link bırakacağım.
Aerocool "Dead Silence" 12cm Kırmızı LED'li Süper Sessiz Kasa Fanı (AE-CFDS120RD) - Kasa Fanı - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri
Akasa "Viper" 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan (AK-FN059) - Kasa Fanı - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri
Ben bu aralar beyaz ve gri renkli fanlara sardım, almayı düşündüğüm fanların linklerini de
bırakıyorum.
Arctic F12 PWM PST CO PWM PST for Continuous Operation AFACO-120PC-GBA01 Kasa Fanı - Nanokatalog 5 adet sipariş verebilirim her an. :D
Deep Cool GS120 120mm Kasa Fanı Fiyatı - Taksit Seçenekleri Buda beni çok kendine çekiyor. Bende açıkçası tamamen karar verebilmiş değilim, bir yanımda kasanın kendi fanlarından sipariş etmemi söylüyor. Çok fazla fan deneyimim oldu bende sıkıldım artık. :D Benim kasanın görüntülerini de koyuyorum aşağıya, daha tam istediğim gibi yapamadım içini ama fanları alınca dahada güzel olacak.

Eki Görüntüle 347027
Eki Görüntüle 347028
Vayy kasaya bak, yüzümüze tutma sakatlık çıkacak ateş ediyor.
Attığın ürünler çok iyi. Viper olanı tercih edicem. Hava akışı 83 bence çok iyi.

Dostum cezalı olduğum için senin bütün konularını kaçırdım. :) Aynı kasayı kullanıyorum, kasadan 2 fan çıkıyor zaten teslim almışsın kasayı. Ekstra fan arayışına girme kasanın fanları gayet başarılı. 30TL'ye aynı fanları temin edebiliyorsun, eğer fana ihtiyacın varsa alabilirsin tekrardan. Kasanın fanları 3PİN fakat ben Anakart yazılımı üzerinden devir kontrolü yapabiliyorum. Kasa hakkında herhangi bir sıkıntı olursa sorabilirsin.
Hocam kasa 2 fan ile mi geldi ? Ben de aldım fakat sadece önde fan vardı. N11'den aldım bu arada.

Vayy kasaya bak, yüzümüze tutma sakatlık çıkacak ateş ediyor.
Attığın ürünler çok iyi. Viper olanı tercih edicem. Hava akışı 83 bence çok iyi.
Teşekkür ederim dostum aydınlatmayı daha tam istediğim gibi ayarlayamadım ama bu kasa gerçekten muazzam iyi ki almışız. Viper fanı alabilirsin her fan gibi yüksek devirde mutlaka ses yapacaktır fakat son devirde çalıştırmaya gerek yok. Kasa hava sirkülasyonu olarak gerçekten çok çok güzel. Fan olayı da ayrı bir olay sonu gelmez. Dead Silence serisi de baya iyidir. Yinede uygun fiyatlı olarak neler yapabiliriz biraz daha araştıracağım. Buraya yazarım tekrar.
Hocam kasa 2 fan ile mi geldi ? Ben de aldım fakat sadece önde fan vardı. N11'den aldım bu arada.
Evet dostum 2 fan ile geldi. Bir fan kasanın önünde montajlıydı diğeri de kutudan çıktı. N11 QP'den aldım bende.

Teşekkür ederim dostum aydınlatmayı daha tam istediğim gibi ayarlayamadım ama bu kasa gerçekten muazzam iyi ki almışız. Viper fanı alabilirsin her fan gibi yüksek devirde mutlaka ses yapacaktır fakat son devirde çalıştırmaya gerek yok. Kasa hava sirkülasyonu olarak gerçekten çok çok güzel. Fan olayı da ayrı bir olay sonu gelmez. Dead Silence serisi de baya iyidir. Yinede uygun fiyatlı olarak neler yapabiliriz biraz daha araştıracağım. Buraya yazarım tekrar.

Evet dostum 2 fan ile geldi. Bir fan kasanın önünde montajlıydı diğeri de kutudan çıktı.
Nereden aldınız ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-11-27-20-02-32.png
    Screenshot_2018-11-27-20-02-32.png
    76,4 KB · Görüntüleme: 57
Kutuyu açtığın zaman seni ilk başta o ekstra fanın karşılaması lazımdı. Eğer içinden çıkmadıysa yarın sitenin canlı yardımından durumu anlat yardımcı olurlar.

Ben de QP’den aldım. İçinde ekstra fanı çıktı. Gün içinde arayın Yunus Bey’i isteyin telefona, yardımcı olur size.

Evet dostum 2 fan ile geldi. Bir fan kasanın önünde montajlıydı diğeri de kutudan çıktı. N11 QP'den aldım bende.

Dostum buradan mesaj atabiliyorsan atar mısın? Birkaç konuda yardımlaşabiliriz :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı