P350X Kasa RGB Lambalar Yanmıyor

Radyatör için dediklerinde sıkıntı yok. Diğerleri tam tersi, markalar kasanın dışına bakacak yani havayı kasanın dışına üflemiş olacak. @Themis
Benimde yeni fanlarım geldi ama montajlamaya üşendim. Akşam montajlamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hayır dostum anlattım ya. Markalı olan taraf dışarı üfler bu kadar işte.

Hayır dostum anlattım ya. Markalı olan taraf dışarı üfler bu kadar işte.

Anladım hocam fanların yanında yönlerini gösteriyormuş saden markalı olan kısımdan dışarı dogru atıyormuş
Peki bu sıvı soğutmada fanları radyatörün önüne mi takmalıyım yoksa arkasına mı yani kasanın içi radyatör ve fan diye 3 kısmımız olsa kasa içi + fan + radyatör mü yoksa kasa içi + radyatör + fan şeklinde mi olmalı?

@Themis Bende kaç gündür onu anlatmaya çalışıyorum ya dostum. Sıvı soğutmada fanları radyatörün önüne takacaksın, arkasına takarsan soğutma olmaz desem yeridir. Basitçe montajını anlatacağım sana. Radyatör için uzun vidalar gelecek, kasanın ön kapağını çıkaracaksın. 2 fanı da konumlandıracaksın uzun vidaları fanların içine geçireceksin ki fanlar kasada sabit dursun. Ardından radyatörü o fanlara yerleştirip vidalayacaksın bu kadar. O işlemleri yaparken ben yardımcı olurum yapamazsan.

Hocam yarın sıvı soğutucu da geliyor. Tüm parçalar hazır olmuş olacak. Yarın yardımına ihtiyacım olacak.

Markalı taraflar dışarı bakıyor dogru degil mi ? Şimdi radyatöre geçicem

Doğru doğru. Devam et.

Aynen olmuş olmuş. Kabloları diğer taraftan sokacaktım ama. Diğer tarafta kablolar için delikler var direk kasanın arkasına gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…