P350X Kasa RGB Lambalar Yanmıyor

@Themis Anlatıyorum bak. Bu taraf havayı içeri doğru çeker.
238802a3-965c-4c17-b74f-59158776c2cd.jpg

a7f2a7c6-720d-466f-9464-50b85686f61a.jpg

Bu taraf yani markalı olan taraf ise havayı dışarı doğru üfler. Bütün fanlar da aynıdır bu. Arkaya takacağın ve üste takacağın fanların markalı tarafı dışarı bakacak. Sıvı soğutmaya takacağın fanlarda aynı şekilde markalı tarafları radyatöre bakacak.

Eki Görüntüle 349664
Eki Görüntüle 349665
Bu taraf yani markalı olan taraf ise havayı dışarı doğru üfler. Bütün fanlar da aynıdır bu. Arkaya takacağın ve üste takacağın fanların markalı tarafı dışarı bakacak. Sıvı soğutmaya takacağın fanlarda aynı şekilde markalı tarafları radyatöre bakacak.

Yani öndekilerin markası öne doğru bakacak, arkadaki fanın ise markası içeriye kasaya doğru bakacak?

Eki Görüntüle 349664
Eki Görüntüle 349665
o zaman tum fanlar disardan iceriye uflicek fakat icerdeki havayi da disari atmak gerekmez mi?

@4PieD Öndekilerin markası kasanın içine doğru bakacak, arkadaki fanın markası dışarı doğru bakacak.
@Themis Sadece öndekiler içeriye doğru üfleyecek, diğerleri dışarıya atacak.

@4PieD Öndekilerin markası kasanın içine doğru bakacak, arkadaki fanın markası dışarı doğru bakacak.
@Themis Sadece öndekiler içeriye doğru üfleyecek, diğerleri dışarıya atacak.
yani ondekilerin markali olan taraf radyatore bakicak degil mi iceriye serin hava giricek?
ust ve arka ise markalar kasanin icine bakicak disariya dogru hava uflicekler ? yanlis miyim hocam

yoksa ust ve arka fan markali tarafi kasanin disina bakarsa iceri hava ufler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı