P350X Kasa RGB Lambalar Yanmıyor

Radyatör için dediklerinde sıkıntı yok. Diğerleri tam tersi, markalar kasanın dışına bakacak yani havayı kasanın dışına üflemiş olacak. @Themis
Benimde yeni fanlarım geldi ama montajlamaya üşendim. Akşam montajlamayı düşünüyorum. :D
0cb12c8a-b17b-41df-876d-1cca9bed0b4a.jpg

Son düzenleme:
Hayır dostum anlattım ya. Markalı olan taraf dışarı üfler bu kadar işte. :)

Anladım hocam fanların yanında yönlerini gösteriyormuş saden markalı olan kısımdan dışarı dogru atıyormuş :)
Peki bu sıvı soğutmada fanları radyatörün önüne mi takmalıyım yoksa arkasına mı yani kasanın içi radyatör ve fan diye 3 kısmımız olsa kasa içi + fan + radyatör mü yoksa kasa içi + radyatör + fan şeklinde mi olmalı?

@Themis Bende kaç gündür onu anlatmaya çalışıyorum ya dostum. :) Sıvı soğutmada fanları radyatörün önüne takacaksın, arkasına takarsan soğutma olmaz desem yeridir. Basitçe montajını anlatacağım sana. Radyatör için uzun vidalar gelecek, kasanın ön kapağını çıkaracaksın. 2 fanı da konumlandıracaksın uzun vidaları fanların içine geçireceksin ki fanlar kasada sabit dursun. Ardından radyatörü o fanlara yerleştirip vidalayacaksın bu kadar. O işlemleri yaparken ben yardımcı olurum yapamazsan.

@Themis Bende kaç gündür onu anlatmaya çalışıyorum ya dostum. :) Sıvı soğutmada fanları radyatörün önüne takacaksın, arkasına takarsan soğutma olmaz desem yeridir. Basitçe montajını anlatacağım sana. Radyatör için uzun vidalar gelecek, kasanın ön kapağını çıkaracaksın. 2 fanı da konumlandıracaksın uzun vidaları fanların içine geçireceksin ki fanlar kasada sabit dursun. Ardından radyatörü o fanlara yerleştirip vidalayacaksın bu kadar. O işlemleri yaparken ben yardımcı olurum yapamazsan.
Hocam yarın sıvı soğutucu da geliyor. Tüm parçalar hazır olmuş olacak. Yarın yardımına ihtiyacım olacak. :)

Markalı taraflar dışarı bakıyor dogru degil mi ? Şimdi radyatöre geçicem
1545153605385.jpeg
1545153624873.jpeg

Aynen olmuş olmuş. Kabloları diğer taraftan sokacaktım ama. Diğer tarafta kablolar için delikler var direk kasanın arkasına gidiyor.
b7c6d6cc-6fbc-49d5-a3d2-78b8e07fb75f.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı