P4 Arena mı P4 Arena Ultimax mı?

Berk Count

Hectopat
Yer
Eben, New York
PS’de uzun zamandır bakmak istediğim Persona 4 Arena’yı indirmek için sonunda fırsat buldum ama aynı isimde yanında Ultimax yazan başka bir oyun daha varmış. Dosya olarak da daha büyük galiba. Bu Persona 4 Arena ile Persona 4 Arena Ultimax’ın tam olarak farkı nedir? Biri aynı oyunun kapsamlısı mı? (Mortal Kombat X ile XL gibi mesela) Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

@MisakiTaro @pixeliko

PS’de uzun zamandır bakmak istediğim Persona 4 Arena’yı indirmek için sonunda fırsat buldum ama aynı isimde yanında Ultimax yazan başka bir oyun daha varmış. Dosya olarak da daha büyük galiba. Bu Persona 4 Arena ile Persona 4 Arena Ultimax’ın tam olarak farkı nedir? Biri aynı oyunun kapsamlısı mı? (Mortal Kombat X ile XL gibi mesela) Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

@MisakiTaro @pixeliko
Misaki hocam daha iyi bilir, ben oynamadım ama kendisi de son zamanlarda forumda aktif olmadığından dolayı internetten bakıp anladığım kadarıyla farkları şu. Ultimax, Arena'nın devamı gibi bir şey. Ancak içerisinde Arena'nın hikayesi de var, tüm DLC'leriyle birlikte. Uzun lafın kısası, Ultimax=Arena+Ekstradan bir oyun daha. Ultimax almanız demek Arena'yı da almanız demek ama daha fazlası da mevcut gibi bir durum söz konusu galiba. Fiyatlarını bilmiyorum ama Ultimax daha iyi sanırım.

@MisakiTaro @pixeliko
Dediğiniz gibi. Daha fazla karakter ve karakter dengelemeleri var. Bu arada oyunun online lobisi bomboş. Karşılaşma bulmak için turnuva yapılan bir DC kanalı var ona girip milleti etiketlemenizi öneririm yoksa hemen sıkılırsınız tek başınıza.

Yeni konular

Geri
Yukarı