P400A DRGB vs Fara R1 PRO vs AirHawk Duo

Bir diğer eksisi de DRGB kontrolcüsü yok. Ama fan kontrolcüsü var.
Onu kendim de alırım çok önemli değil.
Ben de öyle düşündüm. Sonra dedim ya boşver sıvı soğutmayı. Hava soğutma yeter.
Ses takıntım var biraz. Kasam 6 fan ile geldi, çok ses yapıyor diye 2 fanını söktüm. Sıvı soğutma önemli bu yüzden.

Onu kendim de alırım çok önemli değil.

Ses takıntım var biraz. Kasam 6 fan ile geldi, çok ses yapıyor diye 2 fanını söktüm. Sıvı soğutma önemli bu yüzden.
Bütçen varsa şu modele bakabilirsin. 2 fan ile geliyor. Gelen fanlar SK120. Sitesinden bakabilirsin.

Bence XPG Battlecruiser en güzeli. Rainbow olunca çok daha güzel oldu 🔥.
Eki Görüntüle 927648
@RPM görmesin.

Hocam eğer sessizlik sizin için önemli ve RGB önemsiz ise akasya Viper alabilirsiniz.
RGB önemli değil. Zaten kasa masanın altında. Sistemi mümkün olan en ucuza toplamaya çalıştığım için zamanında Powerboost kasa var.
Bütçen varsa şu modele bakabilirsin. 2 fan ile geliyor. Gelen fanlar SK120. Sitesinden bakabilirsin.

Bu kadar çıkamam gibi ya. En fazla 800-900 gibi şu anlık. Zaten alacağım zaman konu açacağım. Etiketlerim sizi. Ekran kartı hariç tüm parçaları değiştirmem lazım.

Bunlara ülkemizde pek bilinmeyen markalardan Raijintek Ponos modeli ve hariçten bütçenize göre üçlü fan kiti temin edilip Matrexx 55 Mesh eklenebilir. Fan tercihinde insiyatifin sizde olması Matrexx'te büyük avantaj çünkü dahili kasa fanlarını hariçten temin etmek zor olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı