P5G41T-M LX anakart için işlemci önerisi

One Punch Man

Decapat
Sistem başlıkta belirttiğim anakart üzerine kurulu. Özellikleri:
Pentium E6800 3.3GHz
HD5670 2 GB DDR3 Ekran Kartı
2+2 DDR3 RAM(MHz'lerini bilmiyorum)

Kardeşim eski bir laptopla oynuyor ve iyi bir PC'si olsun istiyorum. Çok mükemmel bir şey olmasa da Dark Souls serisini, Witcher 3'ü, eski ama kaliteli oyunları oynayabileceği bir sistem olsun. Bütçemiz 1000 TL. Çok aşmassa iyi olur. Ama +100 -100TL çok sıkıntıya sokmaz. Ve bu kartla hız aşırtma yapılır mı? Söylerseniz çok mutlu oluruz.(Monitör 768P)

Oynamak istediği oyunlar:
GTA 5
Dark Souls serisi
Witcher 3
Watch Dogs
Belki olursa 768P Low'da RDR 2 oynatabilecek bir sistem. Dİğer oyunlar da medium ayarlarda olabilir. Cevaplarınız için teşekkürler.
Başlığa yazmayı unutmuşum ekran kartı da dahil hemen düzeltiyorum çok özür dilerim.

Son düzenleme:
Core2 Quad işlemci. Q8X00 yada Q9XXX.

Ben de Core2 Quad Q9505 kullanıyorum. Xeon işlemci tavsiye etmiyorum. Çünkü sorun çıkarıyor ve BIOS modlama %100 çözmüyor.

Heyecan arıyorsan alabilirsin tabii.

Bu anakarta her ddr3 1333 mhz ram takılır mı?Alabileceğim model varsa söyler misiniz?
Core2 Quad işlemci. Q8X00 yada Q9XXX.

Ben de Core2 Quad Q9505 kullanıyorum. Xeon işlemci tavsiye etmiyorum. Çünkü sorun çıkarıyor ve BIOS modlama %100 çözmüyor.

Heyecan arıyorsan alabilirsin tabii.
Dediğin işlemciye takılacak en iyi ekran kartı nedir?Overclock yapılarak takılabilecek en iyi ekran kartı nedir.Cevaplarsan sevinirim.

rx 570 darboğaz yapmaz mı?Monitörüm 768p zaten.Ben 750 ti veya 950 arası birşey düşünüyordum.Veya AMD muadillerinden.Önerdiğiniz cidden uygunmus ama psu m da belli değil.Büyük ihtimal 400w civarı birşeydir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı