P5LD2-X/1333 ile E7300 uyumu

Arkadaşlar bundan önce bir konu daha açmıştım yalnız adam akıllı cevap alamadım o konu linki: P5LD2-X/1333 ile E7300 uyumu - Technopat Sosyal

P5LD2-X/1333 anakart Core 2 Duo E7300 işlemciyi destekler mi? BIOS update şart mı? Performansı nasıl olur?

Bu anakarta bu işlemciyi nasıl takacağım?

Şu sitede uyumlu gösteriyor ama BIOS sürümü kafama takıldı:

Benim BIOS 0104 Core 2 Duo E7300 0206 yazıyor. BIOS Update falan mı yapmam lazım?

Bu anakarta nasıl yapacağım? Direkt son sürüme mi yükseltmeliyim yoksa teker teker mi?

BIOS update riskli diyorlar bir yardım edin bana. BIOS'da format atarken Boot menüsü ile uğraşmaktan başka tecrübem olmadı.
Biraz daha yardım edecek arkadaş yokmu ya :D uyumlu olduğunu bende biliyorum bios güncellemesi şartmı direk taksam tam verimliliği alırmıyım pc'den yada pc açılırmı? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bundan önce bir konu daha açmıştım yalnız adam akıllı cevap alamadım o konu linki: P5LD2-X/1333 ile E7300 uyumu - Technopat Sosyal

P5LD2-X/1333 anakart Core 2 Duo E7300 işlemciyi destekler mi? BIOS update şart mı? Performansı nasıl olur?

Bu anakarta bu işlemciyi nasıl takacağım?

Şu sitede uyumlu gösteriyor ama BIOS sürümü kafama takıldı:

Benim BIOS 0104 Core 2 Duo E7300 0206 yazıyor. BIOS Update falan mı yapmam lazım?

Bu anakarta nasıl yapacağım? Direkt son sürüme mi yükseltmeliyim yoksa teker teker mi?

BIOS update riskli diyorlar bir yardım edin bana. BIOS'da format atarken Boot menüsü ile uğraşmaktan başka tecrübem olmadı.
Biraz daha yardım edecek arkadaş yokmu ya :D uyumlu olduğunu bende biliyorum bios güncellemesi şartmı direk taksam tam verimliliği alırmıyım pc'den yada pc açılırmı? :D
İşlemciyi takmaya ne zaman karar vericeksin merak ediyorum? Bas gitsin usta :D .

Bu arada buraya yazmayı unuttum sonunda işlemciyi takacak zaman buldum BIOS ile falan uğraşmadan direk taktım bilgisayar önceden anakart sayfası gelirken 1 kere ses çıkarıyordu şimdi anakart sayfasından sonra 1 kere uyarı ekranı geliyor F1 ekranı işte BIOS Update istiyor ama F1'e bastığnız an bilgisayar BIOS güncellemeseniz bile çalışıyor Windows geliyor kullanabiliyorsunuz işlemci tüm hızını kullanıyor yani gerek yok BIOS güncellemesine kullanıcının isteğine kalmış işlemci tak çalıştır oldu tek yapmanız gereken F1 ekranını BIOS'tan devre dışı bırakmak tek değişiklik bilgisayar açılırken Anakart'ın 2 kere ses çıkarması :D

Özet: İşlemci BIOS Update olmadan çalıştı konu kilit

Yeni konular

Geri
Yukarı