P6000 sistemde Zula düşük performans veriyor

Daha fazla  
P6000 1.87 GHz işlemcim- 3 GB RAM'ım - ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 530v sistemim bu. Zula oyunda çok kasıyor sistemim eski olduğunu biliyorum ama kasmaması için ne yapmam gerek? Bu oyunu oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü düşürmeyi deneyin.

P6000 1.87 GHz işlemcim- 3 GB RAM'ım - ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 530v sistemim bu. Zula oyunda çok kasıyor sistemim eski olduğunu biliyorum ama kasmaması için ne yapmam gerek? Bu oyunu oynamak istiyorum.
BES, Battle Encoder Shirasé 1.7.8/1.8.0.26: Per-Process CPU Limiter
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Eğer Zula' nın önceliğini artırdığında oyunun kasarsa ya da değişik sesler çıkarsa diğer işlemleri kısıtlayabilirsin ( yanlış şeyleri kısıtlayabilirsin, kısıtlarken istersen buraya sor ve herhangi bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyorum). Bu uygulama ben CS GO oynarken rekabetçide FPS' imi artırdı 10 FPS kadar.

Oyunu ekran kartından oynadığınıza emin olduktan sonra oyundaki ayarları düşürmeyi deneyin.

Zula'nın optimizasyonu kötü biraz. Eğer en düşükte açılmazsa yapabilecek bir şey yok. Onun yerine CS 1.6 oynayabilirsiniz daha eğlenceli Zula'ya göre.

Zula'nın optimizasyonu kötü biraz. Eğer en düşükte açılmazsa yapabilecek bir şey yok. Onun yerine CS 1.6 oynayabilirsiniz daha eğlenceli Zula'ya göre.

Çok haklısınız ben geçen gün Zula nasıl diye indirdim adam basmış parayı oyuna beni çıkmadan +7 silahla vuruyor sinirlenip sildim oynamayın şu oyunu.

Çok haklısınız ben geçen gün Zula nasıl diye indirdim adam basmış parayı oyuna beni çıkmadan +7 silahla vuruyor sinirlenip sildim oynamayın şu oyunu.

Ben çok uzun saatlerimi kasan bilgisayarla oynayarak harcadım ve benim için eğlenceli zamanlardı. Şimdi benim için oynanmaz çünkü ne oyundaki çevrem kaldı ne de oyunun dengesi.

Ben çok uzun saatlerimi kasan bilgisayarla oynayarak harcadım ve benim için eğlenceli zamanlardı. Şimdi benim için oynanmaz çünkü ne oyundaki çevrem kaldı ne de oyunun dengesi.
ben önceden oynuyordum her silahlarım +6 ydı şimdi giriyorum silahların gücü kalmamış bile bir şeye yaramıyor(hiç para yatırmadım)

Yazdığınızı tam anlayamadım. Oyunu ekran kartından oynadığınıza emin olun yazmışsınız. O kısmı anlamadım detay verir misiniz?

Eğer bilgisayarın laptop ise oyuna sağ tık yapıp harici ekran kartı ile çalıştır diyor. Eğer masaüstü ise direkt ekran kartı ile çalışır.

Geri
Yukarı