P6000 sistemde Zula düşük performans veriyor

Eğer bilgisayarın laptop ise oyuna sağ tık yapıp harici ekran kartı ile çalıştır diyor. Eğer masaüstü ise direkt ekran kartı ile çalışır.
Bilgisayarım laptop.yardımcı olduğun için teşekkür ederim
Çözünürlüğü düşürmeyi deneyin.
Çözünürlük en düşük 1024 * 768
En yüksek ise 1366 * 768
Düşük olanımı seçiyim

Son düzenleme:
@Kırmızı ejder Düşük olanı seçin. Görüntü biraz kötüleşecek fakat belirgin bir FPS artışı olur.

Oyunu ekran kartından oynadığınıza emin olduktan sonra oyundaki ayarları düşürmeyi deneyin
Oyunu ekran kartından oynadığınıza emin olduktan sonra oyundaki ayarları düşürmeyi deneyin.
İmleci zula uygulamasına getirdik sağ tıkladığımda öyle bir metin çıkmıyor
@Kırmızı ejder Düşük olanı seçin. Görüntü biraz kötüleşecek fakat belirgin bir FPS artışı olur.
Oldu ama çok az hala kasıyor hareket zor ediyorum.ateş geç ediyor var mıdır başka yolu

@Kırmızı ejder Hocam oyunu en son 2017'de oynadım. Ayarlarında ne gibi seçenekler var tam hatırlamıyorum. Her şeyi alabileceğiniz en düşük ayarlara almaya çalışın. Ben Steam'e geldiği dönemlerde son bir şans daha vermiştim oyuna ve yaklaşık 20 30 dakika oynayıp silmiştim. Bende de kasıyordu o dönemlerde. HD 3450, E8400, 3.25 GB RAM ile oynuyordum.

@Kırmızı ejder Hocam oyunu en son 2017'de oynadım. Ayarlarında ne gibi seçenekler var tam hatırlamıyorum. Her şeyi alabileceğiniz en düşük ayarlara almaya çalışın. Ben Steam'e geldiği dönemlerde son bir şans daha vermiştim oyuna ve yaklaşık 20 30 dakika oynayıp silmiştim. Bende de kasıyordu o dönemlerde. HD 3450, E8400, 3.25 GB RAM ile oynuyordum
Ayarlarda ne var ne yok en düşüğe aldım sonuç=kasiyor

@Kırmızı ejder Üstte de belirtilmiş, harici ekran kartının kullanıldığına emin misiniz?

@Kırmızı ejder Üstte de belirtilmiş, harici ekran kartının kullanıldığına emin misiniz?
Arkadaşın dedigini yaptım zulaya sağ tık yaptığimda acılan küçük sekmede harici ekran kartıyla çalıştır yazmıyor
Arkadaşın dedigini yaptım zulaya sağ tık yaptığimda acılan küçük sekmede harici ekran kartıyla çalıştır yazmıyor
zulaya sağ tık yaptığımda bu yazılar çıkıyor
20220113_224355.jpg

Nasıl kullanacağım
Oyunu ekran kartından oynadığınıza emin olduktan sonra oyundaki ayarları düşürmeyi deneyin.
Hocam cevap bekliyorum senden yanıtıma beğeni atmışsın. Zulaya sağ tık yaptığımda harici ekran kartı ile çalıştır yazmiyor

Son düzenleme:
Hocam cevap bekliyorum senden yanıtıma beğeni atmışsın. Zula'ya sağ tık yaptığımda harici ekran kartı ile çalıştır yazmiyor

Bilgisayara geçeceğim de mesajınızı gördüğümü bilin diye attım.

Bilgisayara geçeceğim de mesajınızı gördüğümü bilin diye attım.
Tamam
Eğer bilgisayarın laptop ise oyuna sağ tık yapıp harici ekran kartı ile çalıştır diyor. Eğer masaüstü ise direkt ekran kartı ile çalışır.
Oyuna sağ tık yaptım açılan küçük sayfada harici ekran kartı ile çalıştır yazmıyor nasıl çalıştırcam
20220113_224355.jpg

Geri
Yukarı