P620 sistemde USB-C ve DP 2 ekranı tek görüyor

erdemc1

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,

OpenCore Big Sur kurulumumda 2 harici monitörümde ayrı görüntü alacak şekilde ayarlama yapamadığım için forum araştırmalarım sonucu çözüm olarak tavsiye edilen 2. monitörü USB-C ile bağlama önerileri üzerine USB-C to HDMI aparat satın alıp monitörün birini bu aparat ile USB-C girişine taktım. Şu anda monitörlerden biri USB-C de bağlı, 2. monitör ise DP de bağlı ancak hala 2 monitör de aynı görüntüyü veriyor ve 2 ayrı monitör olarak ayarlayamıyorum. Tavsiyesi olan var mı?

Donanım Bilgileri:
  • Dell 3551 | i7 10850H | NVIDIA P620 | Intel Wi-Fi | 32 GB DDR4 2933MHz RAM | 1TB SSD
Config Dosyam: config.zip
Wi-Fi, Bluetooth, AirDrop, Battery Management, Audio, Camera vb. ile tüm giriş/çıkış noktaları çalışıyor. Notebook ekranı ile 1 harici ekranıda 2 ekran şeklinde kullanabiliyorum ancak 2 harici monitörü HDMI ve DP veya USB-C ve DP şeklinde bağladığımda Display bölümünde sadece 1 monitörümün adı çıkıyor ve 2 harici monitörde de aynı görüntü oluyor. Görüntüler gayet iyi, gelip gitme yok, farklı renkler yok ama 2 harici ekrandaki görüntü aynı, 2 li ekran olarak kullanabilmem için ayarlamalar denedim ancak olmuyor, hatta HDMI To TYPE-C çevirici dahi satın aldım ancak ona da taktığımda sonuç değişmedi, Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı