P65 uyarısı olan bir powerbank kanser yapar mı?

ScorpionPower

Hectopat
Bugün bir powerbank aldım şimdi kutusunda P65 uyarısı gördüm. Bu uyarıyla ilgili diğer konularda insanların yalamazsan, ısırmazsan bir şey olmaz dediklerini gördüm. Ama ben galiba ona dokunduktan sonra ellerimi yıkamadan yemek yemiştim. Bu olay kanser yapar mı?
IMG_2413.jpeg

Aldığınız ürün büyük ihtimalle ABD'nin California eyaletinde satışa sunulmak üzere hazırlanmış (kutuda linki verilen P65 kanun teklifi, kanserojen olmadığı kesin olarak kanıtlanmamış herhangi bir malzemeyi içerme ihtimali olan ürünlerin, "kanserojen olabilir" etiketiyle etiketlenmesini zorunlu kılar). Powerbank'in plastik kısımlarının kanserojen olabileceğinden ötürü konmuş bir uyarıdır. Bir parçasını kemirip yutmadığınız sürece endişe etmenize gerek yok.

Bugün bir powerbank aldım şimdi kutusunda P65 uyarısı gördüm. Bu uyarıyla ilgili diğer konularda insanların yalamazsan, ısırmazsan bir şey olmaz dediklerini gördüm. Ama ben galiba ona dokunduktan sonra ellerimi yıkamadan yemek yemiştim. Bu olay kanser yapar mı?Eki Görüntüle 1896330

Hocam evrendeki tüm teknolojik aletleri yaladım ve bilimum ısırdım. Herhangi bir sorun yok. Kanser falan yapmaz. Bunlar küçük çocuklar için uyarılardır.

Bugün bir powerbank aldım şimdi kutusunda P65 uyarısı gördüm. Bu uyarıyla ilgili diğer konularda insanların yalamazsan, ısırmazsan bir şey olmaz dediklerini gördüm. Ama ben galiba ona dokunduktan sonra ellerimi yıkamadan yemek yemiştim. Bu olay kanser yapar mı?Eki Görüntüle 1896330
Sonunda da görüldüğü gibi FCC kurallarının 15-ci maddesine uyuyormuş. O da aklımı karıştırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı