P7450 İşlemci için ekran kartı önerisi

GT710`da olabilir. Bildiğim kadarıyla kartın 2.el ederi 300TL kadar olmalı. Pek emin değilim.

Bu arada Fairy Tail`e başladım. Laxus`neden şu ana kadar hiç Ejderbiçer büyüsü kullanmadı? Peri yasası kullandığını gördüm en büyük yetenek olarak.
Kacinci bolumdesin?
Laxus hic peri yasasi kullanmadi.

Kacinci bolumdesin?
Laxus hic peri yasasi kullanmadi.
49 olması lazım.
Kullanacağı sırada ne oldu hatırlamıyorum ama kullanamadı. Elinde hazırladı büyüyü. Levy geldi dedi senin deden gidici git bi ziyaret et Laxus dedi haa iyiymiş bak daha çok sebep oldu kullanmak için diye. 50. bölüm civarları garanti öyle bir sahne var.

49 olması lazım.
Kullanacağı sırada ne oldu hatırlamıyorum ama kullanamadı. Elinde hazırladı büyüyü. Levy geldi dedi senin deden gidici git bi' ziyaret et Laxus dedi haa iyiymiş bak daha çok sebep oldu kullanmak için diye. 50. bölüm civarları garanti öyle bir sahne var.
Dostum o yıldırımlar ejderha avcısı büyüsü zaten. Peri yasası ayrı bir şey. İstediğin kadar spoiler yazabilirsin ben bitirdim :) Bu arada asıl ekşın 2.sezonda :D

Dostum o yıldırımlar ejderha avcısı büyüsü zaten. Peri yasası ayrı bir şey. İstediğin kadar spoiler yazabilirsin ben bitirdim :) Bu arada asıl ekşın 2.sezonda :D
Sağol. Başlayalı 1 hafta kadar oldu. 54`deyim şuan. 2 sezonda ekşın olduğu gerçekmiş. Wendy`nin büyüsü nedir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı