P7H55-M LX X3440'ı Ne Kadar Hız Aşırtabilir?

3.3 üstüne mi çıkarabilir, maksimum 3.3 mü?

• 3.3 Üstü

Oy: 8 72,7%
  • Maksimum 3.3

Oy: 3 27,3%

• Oy verenlerin toplamı
    11

balvenie

Hectopat
P7H55 anakart OC'ye P7H55-M LX'den daha yatkın diye biliyorum gerek özellikleri olsun gerek turbo boost teknolojisini desteklemesi olsun. YouTube'de P7H55-M LX ile X3440'ı 3.3GHz'ye çıkaranlar var. Bu anakart X3440'ı maksimum hangi hıza kadar aşırtabilir?

Son düzenleme:
Hocam bios ayarlari nasil yapilir bu konu hakkinda hic fikrim yok yardimci olurmusun?
işlemciyede sivi soğutma yaparsam yeterli olurmu?
Yeterli olur ama hobi dışında kullanacaksanız bu işlemciye yatırım hiç mantıklı değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu rehber olarak kullanabilirsiniz. Aynı rehber ile 860 işlemcimi 3.6 GHz çıkarmıştım. X3440 oc için daha yatkın bir işlemci 3.6 rahat görürsünüz diye düşünüyorum.

Yeterli olur ama hobi dışında kullanacaksanız bu işlemciye yatırım hiç mantıklı değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu rehber olarak kullanabilirsiniz. Aynı rehber ile 860 işlemcimi 3.6 GHz çıkarmıştım. X3440 oc için daha yatkın bir işlemci 3.6 rahat görürsünüz diye düşünüyorum.
Yatirim yaptmiyorum hocam elimde olan sistem sadece hizlandirmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı