P8H61-M LX R2.0 ile R7 250 Uyumlu mu?

Enes ugan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim P8H61-M LX R2.0 anakartım var. 8 GB 1333 MHz RAM alıcam ve MSI r7 250 alıcam ama R7 250 bu anakarta uyumlu mudur, değil ise ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada benim anakartım P8H61-M LX3 R2.0 buymuş. LX yazmıştım ilk baş ama benimki LX3 müş uyumlumu ekran kartına PSU değerine nasıl bakılır bilmiyorum ? BERWAR bu arada ilgilendiğin için çok teşekkür ediyorum

Anakartın yine uyumlu sorun yok. PSU üzerindeki etikette değerler yazar, oranın fotosunu at, ya da değerlerini söyle. +12V kanalından ne kadar güç verdiği önemli. R7 250 modeli az güç tüketen bir kart, PSU büyük ihtimal yeterli olur.

ama ilk söylediğim anakartta pcı 3,0 girişi var ama benimkinin özelliklerinde 2,0 yazıyo bunun sormamın nedeni bu akşam yada 1 - 2 güne hemen sipariş vericem yanlış olmasın diye tam emin olmak istiyorum ve etiket yok kasanın üstünde kasayımı açmam gerek ? bu ekran kartıyla player unknows battlegrounds oynıcam o yüzden düşük ayarlar olsun farketmez

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı