P8H61-M Plus2 sistemde Windows 7'den 10'a geçtikten sonra ses gelmiyor

Lautz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Windows 7'den Windows 10'a geçtikten sonra driverları kurdum hangi driverı kursam nafile ses bir türlü gelmiyor. Kulaklığı mikrofonu çıkarmama rağmen varmış gibi algılıyor denemediğim driver kalmadı yardım edebilecek biri var mı? Kabloları kontrol ettim sağlam duruyor Windows 7'de iken gayet çalışıyordu fakat Windows 10'a geçtikten sonra güncellemeleri yaptım Windows'un kendi kurduğu sürücülerle de çalışmadı ASUS'un sitesindekiler de çalışmadı ses var gözüküyor kulaklık vs takılı olmadığı halde yardım edebilecek bir üstat var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli Mod'da DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Anakartın üzerindeki ses çıkışlarını denedin mi?

Denedim hocam ama nafile.

2 defa formatla temiz bir kurulum yaptım ama nafile hocam. Windows'un Update ile kendi kurduğu driveri denedim olmadı onu kaldırıp ASUS'un web sitesindekilerle kurdum denedim farklı web sitesindeki yine olmadı farklı sitelerdekileri denedim yine olmadı. Kulaklığı taksam da çıkarsamda ses var var gözüküyor ama ses gelmiyor.

Yine de sizin dediğinizi yapıyorum şu an 2 tane ses kartı sürücü algıladı birisi Realtek birisi Sound Blaster ikisini de silip dönüş yapacağım.

DDU ile silme işlemi yaptım şimdi ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde başka ses kartı var mı?

Geri
Yukarı