Pablo inc virüsü

Hurma Ağacı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yardım edebilir misiniz? Kanalıma bir virüs bulaştı. Pablo ınc başlıklı videolar yüklüyor, kanalın linkini aşağıya bırakacağım. Ve ben şu an telefonda hesabıma giriliyim.
Ama bilgisayardan girmeye çalışınca şifre değiştirildi diyor, yani biri kanalımı bulmuş. Çok önemli değil ama e-posta şifrem de değişmiş. Ve bu adam kanalıma bazı videolar yükledi, crack videoları, epostamda çok önemli bir şey yok ama çoğu hesabım o e-posta ile giriliyor. Yanıt verirseniz istediğiniz detayı size veririm. Yeter ki kurtarıyım. Kanalın linki şu:
E-posta şifrem değiştirildiği için giremiyorum ama telefondan girili hesabım. Geçen haftalarda Camtasia yüklüyordum Crack'li ama bilmiyorum ondan mı? Hesapta önemli bir şey yok ama oyun hesaplarım tam aynısı olmasa bile öyle. Hesabımı kurtarayım yeter. YouTube'da pablo ınc. Hakkında 2 video vardı sadece şimdiden çok teşekkür ederim. Google'a yazsam hesabımı geri verebilir mi? Bu arada hesabı silebilirim de eğer daha iyi olursa hesabı sileceğim siz neyi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek sayfasındaki çözümleri deneyin.

Ek olarak kesinlikle virüs taraması yapın.

Destek sayfasındaki çözümleri deneyin.

Merhaba, destek aldım şifremi değiştirdim 2 saniyede adam girmeye çalıştı tekrar ama giremedi, yinede teşkkürler destek sayfası sayesinde çözdüm sorunu, konu kapanabilir.

Ek olarak virüs taraması yapmanızı şiddetle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı