Packard Bell Easy Note TS 11 HR Oyunları GT 540M ile açınca mavi ekran vermesi

sad01

Hectopat
Daha fazla  
Benim dizüstü bilgisayar markası Packard Bell Easy Note TS 11 HR. Oyunlara girince ekran kartına geçiş yapınca mavi ekran veriyordu ve rest atıyordu 1-2 sene 540M devre dışı bırakarak oynadım sonra format atmam gerek idi ve ekran kartını tekrar devreye sokup denedim bu kez aldığım hata ise tam olarak şu: (GT 540M çıkarılabilir olmadığından, sökülüp çıkartılamaz.) Genelde bu hatayı aldım nadirde olsa şöyle bi hata daha aldım: (Fatal error loading vertex shader customweapon_vs3000000000). Bir de bilgisayar boşta dururken kendiliğinden mavi ekran verdi ilk defa oldu ekran kartı sürücüsünü güncelleyince.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellediğine emin misin ? Güncel değil gözüküyor. AIDA ile kontrol et ve sürümü bildir.
Sonra temiz bir Windows 10 kurulumu yap. Kurulum sonrası Sadece Intel ve Nvidia ekran kartı sürücünü yükle. Sürücü bulma programı vs yükleme.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı