Packard Bell easynote LV44-HC 604TK cihaza SSD takılır mı?

tıraktor

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Laptop olarak Packard Bell easynote LV44-HC 604TK modelini kullanıyorum çift HDD yuvası var. Bu bilgisayara SSD takılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Laptop olarak Packard Bell easynote LV44-HC 604TK modelini kullanıyorum çift HDD yuvası var. Bu bilgisayara SSD takılır mı?
Dostum bende de aynı laptop var.İçini hiç açmadım 2 tane hdd yuvası olduğu kesin mi ? 2.5 ssd aldım bir tane iki tane yuva varsa hdd'yi çıkarmadan taktırmayı düşünüyorum.

Birde laptop'un bataryası öldü.Batarya değiştirdiysen önereceğin bir marka,model var mı ? Kardeşim online eğitim için kullanacak,sınavda 2-3 saat gitse yeter elektrik kesilirse falan.

Dostum bende de aynı laptop var. İçini hiç açmadım 2 tane HDD yuvası olduğu kesin mi? 2.5 SSD aldım bir tane iki tane yuva varsa HDD'yi çıkarmadan taktırmayı düşünüyorum.

Bir de Laptop'un bataryası öldü. Batarya değiştirdiysen önereceğin bir marka, model var mı? Kardeşim Online eğitim için kullanacak, sınavda 2-3 saat gitse yeter elektrik kesilirse falan.

Batarya olarak orjinallerinden alın batarya bu riske değmez 2 tane HDD yuvası var belirttiğim modelde.

Geri
Yukarı