Packard bell nasıldır?

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün arkadaşıma bir laptop almayı düşünüyoruz oyun odaklı olacak ve bütçe en fazla 1500-1700 tl packard bell laptobu gördüm özelliklere baktığımda ise ekran kartı olarak r7 265m vardı bana makul geldi ama size bir sorayım dedim. Bir de bu markayı daha önce hiç duymadım kalitesi nedir?

Gtx 850m nasıldır? Günümüz oyunlarını low-medium arası açar mı ?
R7 265M' ye göre daha iyi bir kart. Günümüz oyunlarını medium seviyede açacaktır. Bir kaç özellikten feda edersiniz High ayarlarda dahi oyunlar oynayabilirsiniz. Ekran çözünürlüğü Full HD olmadığı için oldukça iyi bir oyun deneyimi sunacaktır.

Zaten genelde LOL, DOTA2, WOT gibi oyun oynayacak belki bir kaçta fps oynar. BF4, AC4, bu gibi oyunları akıcı bir şekilde oynatır mı? Arkadaşımın ultra takıntısı yoktur. Ben gibi değil o. :p

Zaten genelde LOL, DOTA2, WOT gibi oyun oynayacak belki bir kaçta fps oynar. BF4, AC4, bu gibi oyunları akıcı bir şekilde oynatır mı? Arkadaşımın ultra takıntısı yoktur. Ben gibi değil o. :p
BF4, AC4 gibi oyunları çözünlük gereğince high grafiklerde 30-40 fps arası performans alırsınız.
Ayriyeten şu video tavsiye ettiğim sisteme yakın bir sisteme ait;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözünürlüğü düşündüğümüzde videodaki performansa çok yakın bir performans alırsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı