Packard Bell'in TJ75 modeli ile oyun

'Dizüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.559
    Yer:
    İstanbul
    Okulum şehir dışında olduğu için bilgisayar seçimimi notebooktan yana kullanmak zorundayım :)
    Oyun da oynamak istediğim için performans açısından iyi bir seçim yapmak istiyorum.
    Fiyat olarak maksimum 1700 TL civarına kadar çıkabilirim.Mail atmadan önce ufak bir araştırma yaptım.
    Packard Bell'in TJ75 modeli işlemci(İntel Core i5 450M),ekran kartı(ATI RADEON HD5650),ram(6GB DDR3)
    yönünden gayet iyi özelliklere sahip fakat bazı forumlarda servis ve yedek parça açısından imkanların
    fazlasıyla kısıtlı olduğu belirtiliyor.Bu yönden beni rahatsız etti.Bir önceki notebookum HP di ve servis konusunda
    bana ciddi sıkıntılar yaşattı.
    Bana max. 1700-50 TL arası , performans açısından kendini belli eden , servis ve yedek parça konusunda
    aşırı sıkıntı yaşatmayacak bir model önerirsen sevinirim.
    NOT:Bu sana attığım 2. e-posta.-İlki o bahsettiğim notebookum bozulduğu içindi.- Neyse ilk e-postamda belirttiğim gibi
    sıkı bir Total War serisi hayranıyım önerilerinde bunu da dikkate alırsan sevinirim.

2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.559
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş