PackardBell TK85 Kasma Sorunu

BlackDeatb

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar , öncelikle iyi akşamlar. En baştan şunu belirtmek isterim ki bilgisayar konusundan pek anlayan birisi sayılmam. Açıklamaları ona göre yaparsanız mutlu olurum.
Bilgisayarım çok kötü bir bilgisayar değil fakat çoğu oyunda almam gerekenden fazlasıyla düşük FPS alıyorum ve kasmalar yaşanıyor. Bazı oyunlar hiç açılmıyor. RigorZ İnfestation BF3 vb...
İşletim Sistemi: Win 7 32 Bit
RAM:4096MB
GHZ:2.7
Disk Belleği Dosyası(Ne bilmiyorum):5gb
DirectX:11
Bios: InsydeH2O Version V1.09
İşlemci:Intel Core i5 M480
Ekran(Tam anlamadığımdan SS atıyorum): hizliresim.com: Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
-Başka vermem gereken bir bilgi olursa belirtirseniz sevinirim. Bu kasmayı nasıl , ne kadara düzeltirim? Ya da daha mantıklı bir şey olur mu parça almaya göre?
Edit: İçini daha 1 ay önce temizlettim.

Sorun parçalarda mı?

Ekran kartınız onboard ekran kartı. Yani işlemcinin yanında gelen sadece işletim sistemi arayüzünü çalıştırmaya yetecek şekilde tasarlanmış. Böylece oyun için durum biraz vahim gibi görünüyor. Eğer cihazınızda harici bir ekran kartı çözümü bulunmuyorsa oyundan yana o bilgisayarda pek şansınız yok.

Son düzenleme:
Eger notebook kullaniyorsaniz ve notebookunuzda mxm slotu bulunmuyorsa oyun oynamak icin ancak yeni bir bilgisayar aldığınızda bu sorunu cözeceginizi düşünüyorum. Sizin bilgisayarınız oyun oynamak icin tasarlanmış bir cihaz değil. Eger bilgisayar almaya karar verirseniz ekran kartı önceliğiniz olmasını öneririm.

İlginiz için teşekkür ederim. Bilgisayar almaya niyetim vardı zaten. Şu pc toplatmak için bir bölüm varmış sanırım. Linkini atabilir misin?

Ekran kartın olup da driverını yüklememiş olamazsın öyle değil mi?

Sendeki makinanın bazı modellerinde ekran kartı yok, bir kısmında da var. İşlemcine bakınca mantıken olması gerekir, gt540m olabilir belki.

Device manager'dan kontrol etmen de fayda var.

Ya da sistemini tarat

Bu nvidia için:
www.nvidia.com.tr: Sürücüleri Yükle | NVIDIA

Bu da AMD (ati) için:
support.amd.com: Download Drivers

Son olarak sistemindeki 4gb'ı 32bit işletim sistemiyle tam kullanamazsın, sanırım 3.2-3.3 GB gibi bir değer görüyorsundur. 64 bit işletim sistemi kurman gerekir 4 ve üstü için.

Packard Bell : www.packardbell.com.tr: Support Download

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı