PackardBell TSHR11 Isınma Sorunu

Crasye7 v2

Hectopat
Daha fazla  
Laptopum boşta 80-90 C derecede çalışıyor. Arkaplanda çalışan uygulama da yok. Laptopun arka kapağını söküp fanına kadar ulaşıp tozu temizledim ve derecede hiçbir değişiklik yok. Garantisi dolalı uzun zaman oldu.
İşletim sistemi Win8.1
İşlemci i5 2450M 2.50Ghz 2C/4T
Ekran kartı GT 540M 2Gb + HD 3000
RAM 2x 2048MB 1333 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopu tamirciye verdim. Fanın tek kablosunda temassızlık varmış, fanı değiştirecek, termal macunda yenileyecek, şimdi gelmesini bekliyorum. Toplam 80₺ ödeyeceğim.
Fiyat pahalı, bir fan en fazla 50 TL desek ki zaten 2. el bulmuştur, 30 TL termal macun değişimi mi olur. Bu bilgisayarcılar tam bir sahtekar. Keşke fanı internetten kendiniz alıp, sağlam bir macun ile kendiniz monte etseydiniz. Kim bilir hangi marka dandik termal macunu sürdü.

Fiyat pahalı, bir fan en fazla 50 TL desek ki zaten 2. el bulmuştur, 30 TL termal macun değişimi mi olur. Bu bilgisayarcılar tam bir sahtekar. Keşke fanı internetten kendiniz alıp, sağlam bir macun ile kendiniz monte etseydiniz. Kim bilir hangi marka dandik termal macunu sürdü.
Laptopu aldım birkaç saat önce tamirci bir şeyler uydurdu 140₺ istedi bende o kadar veremeyeceğimi söyledim 110₺ de anlaştık. Bu çok saçma bir fiyat bence. Isınmada bir düşüş var fakat aman aman bir düşüş yok. Galiba haklısınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı