Packet Loss Problemi

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternetimde packet loss yaşamaktayım, görsellerde detaylı şekilde görebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde bulunan arkadaşlar paket kaybı hakkında herhangi bir bilgi sahibi değiller. Bu konu hakkında internette yeterli derecede bilgi bulamadım, bulduğum kaynaklar ise ya fazlasıyla bilmediğim terimler içermekte ya da tamamen İngilizce olmakta. Sizlerden bu konu ile ilgili bir yönlendirme bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

loss.JPG
Adsız.jpg

Bu sorun ne zamandır devam ediyor? Oyunun sunucuları ile alakalı da olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp internetinizde sorun olduğunu söyleyin. Onlar yönlendireceklerdir sizi. O sırada modeminizi bilerek kapalı tutun. Sorunla alakalı arıza kaydı oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetimde packet loss yaşamaktayım, görsellerde detaylı şekilde görebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde bulunan arkadaşlar paket kaybı hakkında herhangi bir bilgi sahibi değiller. Bu konu hakkında internette yeterli derecede bilgi bulamadım, bulduğum kaynaklar ise ya fazlasıyla bilmediğim terimler içermekte ya da tamamen İngilizce olmakta. Sizlerden bu konu ile ilgili bir yönlendirme bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 344418Eki Görüntüle 344423
Hocam aynı sorun bende de var çözümü bulabildiniz mi?

Merhabalar, problemim giderildi ancak çok uğraştım. Link'te bulunan konunun en sonuna bütün gelişmeleri ekledim, oradan okuyabilirsiniz.
Okudum gerçekten aynı şeyleri bende yaşadım. pkt lossun ne olduğunu bilmeyen insanlar türk telekomda memurluk yapıp maaş alıyorlar gerçekten çok komik. Dert anlatamıyorsun, 20 kere anlattım müşteri hizmetlerine ; oradan görebileceğiniz bir problem değil lütfen teknisyen yollayın dedim. Bilmiyorum bakalım ne olcak. 3-4 gündür de 250-300 pıng almaya başladım durduk yere. TTNET hakikaten pişmanlık. Başka bir internete geçmeyi düşündüm aradım şartları öğrenmek için. Alt yapımı sorguladılar boş port yok dolayısıyla internet hizmeti veremeyiz dediler. Port talebinde bulundum yapamayız diyorlar. Hem başka internete geçmeme izin vermiyor hemde kendi internet kalitelerine çeki düzen vermiyorlar. Gerçekten çok garipler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı