Çözüldü " PAGE FAULT IN NONPAGED AREA" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zepett8

Picopat
Daha fazla  
Laptopumu açarken bazen başlıkta mavi ekranı alıyorum. Güncelleme yaparken bazen güncelleme yapıyor bazen ise yine aynı mavi ekranı verip otomatik kurtarmayla beni güncelleştirme yapılmadı diye Windows'a atıyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyalar eski, o yüzden onlara göre konuşmayacam. Sürücünü kaldırıp linkteki sürücüyü kur.

Onunla alakalı olabilir, dediğin şey de güç yönetimine giriyor. Batarya al bir tane.
Zaten bataryası vardı kullanıyordum bir süre sonra şarj cihazı temazsızlık çıkartmaya başladı bende bantlayarak sabitliyordum. Bir süre sonra ise bilgisayarın açılmadığını fark ettim şarja taktım ve bataryanın bozulduğunu gördüm. O sırada açarken System exception error ve page ın nonpaged fault area mavi ekranları aldım anca açabildim. Şimdi ise bilgisayar şarjda değilken batarya takılıyken güç tuşuna basıp sonradan şarja takıp açtığımda sürekli mavi ekran veriyor Windows düzgün yüklenemedi gibi ve 10 saniye sonra otomatik kapanıyor. Eğer direkt şarjda ve batarya takılıyken açarsam mavi ekran vermiyor ama yine 10 saniye sonra kapanıyor. Bu sorun laptopa sorun vermiş olabilir mi?

Zaten bataryası vardı kullanıyordum bir süre sonra şarj cihazı temazsızlık çıkartmaya başladı bende bantlayarak sabitliyordum. Bir süre sonra ise bilgisayarın açılmadığını fark ettim şarja taktım ve bataryanın bozulduğunu gördüm. O sırada açarken System exception error ve page ın nonpaged fault area mavi ekranları aldım anca açabildim. Şimdi ise bilgisayar şarjda değilken batarya takılıyken güç tuşuna basıp sonradan şarja takıp açtığımda sürekli mavi ekran veriyor Windows düzgün yüklenemedi gibi ve 10 saniye sonra otomatik kapanıyor. Eğer direkt şarjda ve batarya takılıyken açarsam mavi ekran vermiyor ama yine 10 saniye sonra kapanıyor. Bu sorun laptopa sorun vermiş olabilir mi?

Yeni bir batarya alman gerekiyor bu sorun için ki zaten sorunun kaynağını kendin de söylemişsin. Batarya için yeni bir konu aç.

Geri
Yukarı