PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA mavi ekran hatası

bizzatben

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı aldığımdan beri fotoğraftaki hatayla karşılaşıyorum.

Minidumplar: minidumplar.rar

mavi ekran2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Aşağıdaki sürücüyü indirip kurun. (LAN)

2) Wi-Fi aygıtınıza ait sürücüyü güncelleyin.

3) Vanguard'ı kaldırın.

4) Dilerseniz BIOS sürümünüzü yükseltebilirsiniz. Bu isteğe bağlı bir adım olduğundan yapıp yapmamak size kalmış. Güncel BIOS dosyanızı aşağıdan indirebilirsiniz.

Ayrıca oyunlarınız için kullandığınız scriptlere dikkat edin. Her scripti çalıştırmayın zira bilgisayarınıza virüs bulaştırabilirsiniz. Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayınız.

Dediklerimi uygulayıp geri dönütte bulunursanız sevinirim.

1) Aşağıdaki sürücüyü indirip kurun. (LAN)

2) Wi-Fi aygıtınıza ait sürücüyü güncelleyin.

3) Vanguard'ı kaldırın.

4) Dilerseniz BIOS sürümünüzü yükseltebilirsiniz. Bu isteğe bağlı bir adım olduğundan yapıp yapmamak size kalmış. Güncel BIOS dosyanızı aşağıdan indirebilirsiniz.

Ayrıca oyunlarınız için kullandığınız scriptlere dikkat edin. Her scripti çalıştırmayın zira bilgisayarınıza virüs bulaştırabilirsiniz. Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayınız.
1) sürücüyü indirip setup kurdum. 2)bütün wifi aygıtına bağlı sürümler güncel. 3)riot vanguardı kaldırdım. 4)yapmadım. Dediğim gibi mavi ekran hatasını oyun oynarken felan almıyorum sadece bilgisayar açıkken yani oyun güncellemeleri felan yaparken oluyor. O yüzden bilgisayarı açık bırakıp beklicem,sonra size geri dönüş yaparım. Teşekkürler
Dediklerimi uygulayıp geri dönütte bulunursanız sevinirim.
monitörün güç tuşundan kapatıp bilgisayarı açık bıraktım biraz bekledim,şimdi açtım fakat bilgisayar kendini yeniden başlatmış yani yine mavi ekran hatasını vermiş.Bir önemi varmı bilmiyorum ama bir keresinde mavi ekran hatasını verdikten sonra bilgisayarı açtığımda steamde yüklü olan oyunların 2-3 tanesi silinmişti.fakat birini yüklemeye çalıştığımda direk pubgyi10 saniye içerisinde yükledi fakat bannerlordu en baştan yükledi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı