Pahalı mouse padlere gerek var mı?

Yakın zamanda yeni bir fare aldım. (HyperX RAID.) Arkadaşım fareyi incelerken "Bari yanına düzgün bir mouse pad alsaydın." dedi. Elimde 30 liralık Xrades mouse pad var. SteelSeries QCK tarzı marka mouse padlere 100-150 lira versem bir fark hissedecek miyim?

A101'den 25 liraya 70x30 boyutlarında mousepad aldım. Çok memnunum.

Ciddi derecede bir oyuncu değilseniz hem fark etmezsiniz hem de gerek olmaz. Ama ciddi derecede her gün oynayan, profesyonel oyuncuysanız fark edersiniz, 600TL olanlar değil de 100-150TL olanlar hak ediyor parasını.

Acaba 500 TL mousepadlerde ne kullanıyorlar anlamıyorum malzemesi daha kaliteli RGB falan var ama 500 TL'ye ne malzeme kullanıyorlarki?

Daha iyi kumaş kalitesi, alt tabanda falan kaymaması için kauçuk kullanıyorlar, fare üzerinde daha iyi kayıyor ve uzun ömürlü oluyorlar, biraz da marka ismi ve varsa RGB.

Yakın zamanda yeni bir fare aldım. (Hyperx Raid.) Arkadaşım fareyi incelerken "Bari yanına düzgün bir mouse pad alsaydın." dedi. Elimde 30 liralık Xrades mousepad var. SteelSeries QCK tarzı marka mouse padlere 100-150 lira versem bir fark hissedecek miyim?
İnca mouse pad kullanıyorum, zamanında arkadaşımın QCK edge modelini deneme fırsatım olmuştu. Fark hissediliyor ama profesyonel değilseniz veya takılma sorunu yaşamıyorsanız bence gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı