Pahalı oyunlar zamanla düşer mi?

Vallaha 105 tl hocam :D

Eskiden 3.50 tl idi.

Evet uzun süreli almak ve key olarak almak çok ucuza getiriyor. 2026 ya kadar alan gördüm :D
Ben burada açılan konuyu sonradan fark ettim 2 gün önce almıştım. 600 TL yerine 900 TL ödedik fakat çokta sorun olmadı benim için çünkü Xbox üzerinden kardeşlik ile aldım. 400 TL falan ödemiştim herhalde. 600 TL olarak alsaydık 250-300 TL ödeyecektim.

Vallaha 105 TL hocam :D

Eskiden 3.50 TL idi.

Evet uzun süreli almak ve key olarak almak çok ucuza getiriyor. 2026 ya kadar alan gördüm :D

Vallahi hocam eskiden 1-2 oyun almak için para yüklemiştim, 4 TL falan artmıştı, bende boşa gitmesin diye portal serisini gördüm alayım dedim şimdi 105 TL olunca şok geçirdim. Insanlar artik portalı harbi harbi oynamak için 105 TL mi ödüyor 😵‍💫 ben hiç yüklemedim bile sadece bilindik olduğu için aldım.

Aynen bekle düşer. Ucuzken alınıcaktı. Seneye kıçıkırık bir at için 2500TL cebimizden çıkar.
Hocam son cümleniz beni gerçekten acınacak halimize güldürdü ya 😀. Allah'ta sizi de güldürsün.

Vallahi hocam eskiden 1-2 oyun almak için para yüklemiştim, 4 TL falan artmıştı, bende boşa gitmesin diye portal serisini gördüm alayım dedim şimdi 105 TL olunca şok geçirdim. Insanlar artik portalı harbi harbi oynamak için 105 TL mi ödüyor 😵‍💫 ben hiç yüklemedim bile sadece bilindik olduğu için aldım.

Bence oyunlar kuru yükseltme olayını yanlış anladı. Hotline Miami de 105'di sanırım. Mesela geçen istek liseteme Death To spies ekledim 10 TL idi. Bir baktım 54 TL olmuş.

O burada geçerli değil. Postal 2, Portal gibi tarihi eserler hala 105 TL.

Gerçi 105 TL de bana fazla gelmiyor. 5 sene önce iyi paraydı ama şimdi eskinin 20 TL'sinden farksız. Lavaş arası patates bile 80 TL artık.

Screenshot_6.jpg

Geri
Yukarı