Pahalı oyunlar zamanla düşer mi?

Vallahi hocam eskiden 1-2 oyun almak için para yüklemiştim, 4 TL falan artmıştı, bende boşa gitmesin diye portal serisini gördüm alayım dedim şimdi 105 TL olunca şok geçirdim. Insanlar artik portalı harbi harbi oynamak için 105 TL mi ödüyor 😵‍💫 ben hiç yüklemedim bile sadece bilindik olduğu için aldım.
Hocam Portal & Portal 2'yi indirimde 5,54 TL'ye almıştım. Portal 2'yi 86 saat oynadım, hala oynuyorum. Şuanki fiyatını hak eder mi bilmiyorum ancak indirimde yine fiyatı baya bir düşüyor Portal'ın.

normal ülkelerde evet zaman içerisinde pahalı oyunların fiyatlarında aşağı yönlü değişimler yaşanır ve fiyatlar düşer. Fakat söz konusu Türkiye ekonomisi olunca X oyunun 24 saat içerisinde %200 zam yemeyeceğinin maleseg garantisini hiç kimse veremez fiyat düşmesini geçtim burası Türkiye.

Ben Popeyes'dan devam hocam.

Dışarıdan yemek ve siparişi kesmek en temizi. Orada da yiyeceğin şeyler 70-80 TL'den başlıyor hoş ancak çocuk doyurur. Al sandviç ekmeği 3-5 TL, 200 gram tavuk döner 20-30 TL. Isıt tavada, koy arasına mayonez yeşillik yanına da bir kutu BİM kolası tüm öğlen tok tutar seni.

Popchicken'da kaç gram et var 50 falan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı