Pailt GTX 770 2 GB Jetstream ile Watch Dogs oyniyabillirmiyim ?

Win10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaslar size bir sorum olacakti, Pailt GTX 770 2 GB Jetstream ile Watch Dogs oyniyabillirmiyim ? Söyle Ultra Grafikleri TXAA 4x ile birlikte? Sence GTX 770 Jetstream oynatabillirmi ?

WatchDogs şu anda tam optimize edilebilmiş değil, bu yüzden 780 ti'da bile takılmalar oluyor. Ama oyun optimize edildikten sonra rahatlıkla en yüksek grafiklerde oynarsınız.

Peki TXAA 4x'i de acabillirmiyim ? Veya Texture Quality yi Ultra da

Tabi Kastedigim Oyun Optimize Edildikten sonra bu ayarlari acabillirmiyim TXAA 4x gibi

Peki TXAA 4x'i de acabillirmiyim ? Veya Texture Quality yi Ultra da
Ben Gtx 660 ile MSAA 8X açıyorum ve aralarında asıl en kaliteli ve ekran kartını zorlayan bu. İnternetten "watch dogs fps downing fix" diye videolara bakarsınız sizde önleyebilirsiniz bu takılmaları. Eğer en kaliteli alan kaplamayı görmek istiyorsanız MSAA 8X açın.

Texture Quality'yi ultra açabilmek için 3GB Vram'e ihtiyacınız var.
Ben sorunsuz açmıştım 660 ile.

Peki Bunu Cözmek icin yapabillecek bir sey varmi ?
Dediğim gibi, youtube'dan "watch dogs fps downing fix" diye aratırsanız o videolardan birisiyle çözebilirsiniz. Oyundaki en çok kasmaya neden olan fakat bizim fark edemediğimiz bazı ayarları kapatmanızı sağlıyor. Herhangi bir dosya indirmeyin, sadece düzenlemeleri yapın.

watch-dogs-pc-full-settings-1.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı