FX8320 GTX 770 ve Watch Dogs

denix_07

Hectopat
Yer
Alanya, Antalya
Daha fazla  
Merhabalar, bazı sorularım olucak yardım ederseniz sevinirim ;
1. http://www.vatanbilgisayar.com/gtx770-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx111-ekran- karti.html kart ile aranızda Watch Dogs oynayan var mı ?
2. Var ise hangi ayarlarda oynadınız ?
3. Watch Dogs Ultra ayarda V3 Ram istiyormuş,genede oynayabildiniz mi ?
4. AMD FX 8320 alacağım ve FX 8320 ve GTX770 Ultra ayarda oynatabilir mi ?

Şu an ki sistemim ;
Asus M5A97 R2.0 - AMD FX 4100 - Asus HD7850 DirectCU II - (2x4) 8 GB 1600 MHz Kingston HyperX Genesis Ram - Everest 707BK MiddleTower - Kingston V300 120 GB SSD.

Battlefield 4'de ultrada 3 gb ram istiyor ama 2 gb ile rahatlıkla ultrada oynayanları gördüm. High-Ultra civarı oynayabileceğini düşünüyorum o sistemle.

Tabi ki de doğru.Biz hiç kimseye yanlış bilgi vermek istemeyiz. :D
İstersen YouTube'den bakabilirsin. Ama çok inanma derim. Çünkü çoğu yalan oluyor.

Yanlışınız var. Watch Dogs'u ultra ayarlarda oynayabilmek için Gtx 780 yada 3 gb vramden fazla olan ekran kartına ihtiyaç var. Gtx 770 ile High ayarlarda oynayabilirsiniz. Ultra ile high arasında ne kadar fark var derseniz orası tartışılır.
Sizin yanlışınız olabilir ekran kartı ile ilgili Watch_Dogs Ultra oyun performans videoları bulunmakta biraz araştırıp izlerseniz anlıyabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı