Paintball VS Airsoft

Hangisi daha zevkli / eğlenceli

• Airsoft

Oy: 9 100,0%
  • Paintball

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    9

Verita

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle yaşım 18 ve iki spora da yetiyor. Uzun süredir bu iki sporu çok seviyorum. Ama ikisi arasında hep bir kararsızlık içindeyim 1 haftadır falan hangisi daha iyi diye düşünüyorum ve karar veremiyorum. Airsoft daha fazla can yakıyor diye biliyorum ve Airsoft'ta vurulsan bile elini kaldırmayarak hile yapabiliyorsun ve bu fazla görülen bir olaymış bu yanı kötü ama Paintball da boyadan belli oluyor vurulduğun. Bu açıdan Paintball daha iyi ama Airsoft daha gerçekçi olduğu için gerçekten savaşta hissiyatı veriyor. Fakat Paintball mermileri çok daha pahalı. Hangisi daha zevkli veya eğlencelidir acaba? Edirne'de yaşıyorum küçücük bir şehir ne Paintball merkezi var ne Airsoft merkezi bu yüzden kendim satın alacağım. Airsoft, mermiler ve kıyafetle daha ucuz ama 1K - 2K TL fark var aralarında o kadar parayı göze almışken bin - iki bin liralık paradan kısmayacağım tabii ki. 2 tane Airsoft - Paintball (kararsızım) silahı alacağım. İkisinden birisini seçip aldıktan sonra da kıyafetlerini alacağım sizce hangisi daha zevklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence airsoft daha eğlencelidir. Gerçek savaştaymış gibi hissetmek daha iyi gibi.

Geri
Yukarı