Paket kaybı ve request timed out

ShiroiS

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar ben ayın 15'inde evime internet bağlattım internet bölgesel olan uydu tarzı bir internet baz istasyonu var.
Ben Online oyunlarda sürekli paket kaybı yaşıyorum. Bazen iyi ama ara bir CS:GO'da loss değeri 50'ye kadar çıkıp iniyor mobil verimle kullandım onda sıkıntı yok sadece CS:GO değil LoL de aynı.
Yapabileceğimiz bir şey var mı, router yazılımı güncel kabloları değiştirdim yine aynı.

1676727948590.png

İyi günler arkadaşlar ben ayın 15'inde evime internet bağlattım internet bölgesel olan uydu tarzı bir internet baz istasyonu var.
Ben Online oyunlarda sürekli paket kaybı yaşıyorum. Bazen iyi ama ara bir CS:GO'da loss değeri 50'ye kadar çıkıp iniyor mobil verimle kullandım onda sıkıntı yok sadece CS:GO değil LoL de aynı.
Yapabileceğimiz bir şey var mı, router yazılımı güncel kabloları değiştirdim yine aynı.

Eki Görüntüle 1673832

Kullandığınız sistem çok yoğun kullanılıyor ise herkes aynı anda yüklendiğinde hatlar yavaşlıyordur.
Akşam saatlerinde böyle oluyor ise dediğim gibidir.

ISS sorun yok diyor sen fazla internet kullanıyosun diye makaraya yapıyor ISS'in sahibini tanıyorum bilemiyorum artık tek çare girerken mobil veri ile gireceğim gibi eğer bir çözüm yok ise.

Telekom, Superonline var fakat hala telefon hattından bağlantı veriyorlar ve tahadüt zorunluğu var. 8Mbit alabiliyorum onlardan ve onu da verebilirlerse. Bunda ise şu an 14Mbit alıyorum 170TL ve tahadüt yok. İndirmemde bazen 18Mbit'e kadar çıkabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı