Paket/Tarife önerisi

31 Ocakta yani 5 gün sonra bitiyor önceki operatörün taahhüdü. Önce onları arayayım o zaman.

Hayır aramanıza gerek yok önceki operatörünüzü.
Başka operatöre geçiş yapabilirsiniz şu an.

Taşıma işlemi sonrasında otomatik olarak iptal olur önceki tarifeniz.

Tabii taşıma işlemi sonrasında kesilen (ben öyle biliyorum) önceki tarifenizin son faturası ile cayma bedelini de ödemeniz gerekir.

not: Herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum. Her şeyden siz sorumlusunuz.

Hayır başka operatöre geçiş yapabilirsiniz şu an.
Tabii taşıma işlemi sonrasında kesilen (ben öyle biliyorum) önceki tarifenizin son faturası ile cayma bedelini de ödemeniz gerekir.
TT'yi aradım şimdi. Taahhütümün bitmesine 5 gün var dedim, Türk Telekom'a geçip geçemeyeceğimi sordum. Ceza ücretini sordum, sonuçta taahhüt bitmedi daha 5 günü var dedim.
Herhangi bir ceza ücreti yok, mağazadan direkt TT'ye geçebilirsiniz dediler.
Önceki hattınız, aboneliğiniz otomatik olarak iptal olacak dediler.
Teknosacell zaten TT'nin alt bayisi, onunla bir alakası olup olmadığını bilmiyorum.

TT'yi aradım şimdi. Taahhüdümün bitmesine 5 gün var dedim, Türk Telekom'a geçip geçemeyeceğimi sordum. Ceza ücretini sordum, sonuçta taahhüt bitmedi daha 5 günü var dedim.
Herhangi bir ceza ücreti yok, mağazadan direkt TT'ye geçebilirsiniz dediler.
Önceki hattınız, aboneliğiniz otomatik olarak iptal olacak dediler.
Teknosacell zaten TT'nin alt bayisi, onunla bir alakası olup olmadığını bilmiyorum.

Söyledikleri doğrudur. Eğer son ayda iseniz cayma bedeli ödemenize gerek yok.

not: Herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum. Her şeyden siz sorumlusunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı