Paketin sağladığı hızdan daha düşük hız almak

Türk Telekom'un 100Mbps download 5 Mbps upload paketini kullanıyorum lakin bana taahhüt edilen hızları alamıyorum. Altyapımı ve Speedtest sonuçlarını bırakıyorum sorun nedir acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntıs2ı.JPG
    Ekran Alıntıs2ı.JPG
    81,1 KB · Görüntüleme: 47
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    32,3 KB · Görüntüleme: 57
Türk Telekom'un 100Mbps download 5 Mbps upload paketini kullanıyorum lakin bana taahhüt edilen hızları alamıyorum. Altyapımı ve Speedtest sonuçlarını bırakıyorum sorun nedir acaba?
Türk Telekom paket isminiz nedir?

Hattınızın desteklediği gerçek maksimum hızı bence modem arayüzünüzden kontrol edin ona göre bir yorum yapalım.

Sanırım bunu diyorsunuz.

Evet gördüğünüz üzere 100 Mbps alamıyor hattınız, bu değerlere göre 45-48 Mbps arası bir şeyler alabilmeniz lazım.

Bence kayıt bırakıp bu durumu incelemelerini ve eğer 100 Mbps sağlayamayacaklarsa (ki bu değerler onu gösteriyor ama bir ihtimal port aktarımıyla vs daha iyi hız verebilirlerse ona da bakarlar) boşuna 100 Mbps parası ödemek istemediğinizi belirtin varsa 50Mbps pakete düşürsünler ödediğiniz geçmiş farkları da iade etsinler.

Göknet altyapı sorgulamaya bak GPON sa 1000 Mbps'ye kadar alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle görünüyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı