Çözüldü Paladins 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FuRKN YüKsel

Centipat
Daha fazla  
DirectX sürümü ve Visual C++ sürümleri tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
[CODE title="Kaldırılacaklar"]C:\Windows\System32\msvcr100.dll
C:\Windows\System32\vcruntime140_1.dll
C:\Windows\System32\vcruntime140.dll[/CODE]

Kurulum için de az önce verdiğim toplu paket yazılımlarını kaldırıp tekrar kurulum yapın.

Process Monitor'de name not found yazan bütün DLL dosyalarını indirip atmıştım.

Sistemi izlemek adına iyi bir yazılım fakat elle DLL atmanın hiçbir işe yaramadığını kötü bir biçimde öğrenmiş oldunuz. Bundan sonra eksik DLL'leriniz için paketleri aşağıdaki veritabanımızdan edinebilirsiniz bilginize.

Şimdi şöyle bir hata aldım; MSVCP110.DLL eksik olduğu için kod doğru yürütülmüyor.
Kaldırın: C:\Windows\System32\D3DX9_43.dll

Kurun:
Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim.
MSVCP100.DLL eksik diye bir hata verdi. İndirdim system32'ye attım ama yine aynı hatayı veriyor.

DLL alıp attığınız belliydi zaten. O attığınız DLL'i kaldırın ve aşağıdaki hepsi bir arada paketi kullanın. Paketi arşivden çıkarın ve içindeki Install dosyasını yönetici olarak başlatıp tüm işlemleri ilerletin. Ardından sonucu bizimle paylaşın.

Aklınızda bulunsun DLL atmak yanlıştır ve her format sonrası yapmanız gereken iki şey var DLL kurulumu için. Biri yukarıda paylaştığım araç, diğeri de bu mesajımda paylaştığım toplu paketi kurmak. Bu ikisini her format sonrasında kurmanız yeterli olur, bilginize.

Kaldırın: C:\Windows\System32\D3DX9_43.dll

Kurun:
Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim.

Yeniden hata raporu oluşturdum.

DLL alıp attığınız belliydi zaten. O attığınız DLL'i kaldırın ve aşağıdaki hepsi bir arada paketi kullanın. Paketi arşivden çıkarın ve içindeki ınstall dosyasını yönetici olarak başlatıp tüm işlemleri ilerletin. Ardından sonucu bizimle paylaşın.

Aklınızda bulunsun DLL atmak yanlıştır ve her format sonrası yapmanız gereken iki şey var DLL kurulumu için. Biri yukarıda paylaştığım araç, diğeri de bu mesajımda paylaştığım toplu paketi kurmak. Bu ikisini her format sonrasında kurmanız yeterli olur, bilginize.

Yine aynı hatayı verdi kod yürütülemiyor msvcp100.dll dosyasını yeniden yüklemek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilir.

Kaç tane DLL yüklediniz acaba? Tam bir sayı ve neleri yüklediğinizi biliyor musunuz?

Kaç tane DLL yüklediniz acaba? Tam bir sayı ve neleri yüklediğinizi biliyor musunuz?

Aslında fazla yüklemedim çok önceden bir DLL dosya paketi indirip atmıştım ondan kaynaklı sanırım ama çocğunu da geri sildim.

Kurulum için de az önce verdiğim toplu paket yazılımlarını kaldırıp tekrar kurulum yapın.

Sistemi izlemek adına iyi bir yazılım fakat elle DLL atmanın hiçbir işe yaramadığını kötü bir biçimde öğrenmiş oldunuz. Bundan sonra eksik DLL'leriniz için paketleri aşağıdaki veritabanımızdan edinebilirsiniz bilginize.

Çözüm

Kaldırılacaklardan vcruntime olanlar kaldırılımıyor Windows gezgini üzerinde açık olduğu için.
Diğer ikisini kaldırdım.

Kaldırabildiğinizi kaldırıp kurulumları yapmayı deneyin o hâlde. Olmadı sistemi yeniden başlatıp silmeyi denersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı