Çözüldü Paladins 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FuRKN YüKsel

Centipat
Daha fazla  
DirectX sürümü ve Visual C++ sürümleri tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
[CODE title="Kaldırılacaklar"]C:\Windows\System32\msvcr100.dll
C:\Windows\System32\vcruntime140_1.dll
C:\Windows\System32\vcruntime140.dll[/CODE]

Kurulum için de az önce verdiğim toplu paket yazılımlarını kaldırıp tekrar kurulum yapın.

Process Monitor'de name not found yazan bütün DLL dosyalarını indirip atmıştım.

Sistemi izlemek adına iyi bir yazılım fakat elle DLL atmanın hiçbir işe yaramadığını kötü bir biçimde öğrenmiş oldunuz. Bundan sonra eksik DLL'leriniz için paketleri aşağıdaki veritabanımızdan edinebilirsiniz bilginize.

[CODE title="Kaldırılacaklar"]C:\Windows\System32\msvcr100.dll
C:\Windows\System32\vcruntime140_1.dll
C:\Windows\System32\vcruntime140.dll[/CODE]

Kurulum için de az önce verdiğim toplu paket yazılımlarını kaldırıp tekrar kurulum yapın.

Sistemi izlemek adına iyi bir yazılım fakat elle DLL atmanın hiçbir işe yaramadığını kötü bir biçimde öğrenmiş oldunuz. Bundan sonra eksik DLL'leriniz için paketleri aşağıdaki veritabanımızdan edinebilirsiniz bilginize.

Kaldırabildiğinizi kaldırıp kurulumları yapmayı deneyin o hâlde. Olmadı sistemi yeniden başlatıp silmeyi denersiniz.

Silinmeyenlere dokunmadım ve dediklerinizi yaptım ve oldu, çok teşekkür ederim. Bana da iyi bir ders oldu format sonrası DLL dosyalarını gösterdiğiniz ksıımdan indireceğim, teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı