Paladins Beta Key

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır smite oyuncusuyum (beta'nın 3. haftasından beri) ve yeni Ares-Fernando skin'i geldi merak ettim nasıl alınır. Araştırdıktan sonra paladins oynamam gerekliymiş onu öğrendim, fakat oyun gerçekten ilgimi çekti ve hem paladins'i oynamak hem de fernando skin'ini almak için beta key'e ihtiyacım var. 4lv'e gelince beta key veriliyormuş arkadaşını çağır diye, oynayan bir arkadaşım varsa beta key verebilir mi?

Hala arıyorum.

hala arıyosan hala bende var bir tane eğer anlaşabilirsek verebilirim sana bende oynayabilirim ama zaten tek seferde 2 key geliyor

kardeş var bende cs:go magicka 2 ya da iyi bir lol hesabın varsa sana verebilirm keyi

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    257,2 KB · Görüntüleme: 355
hala arıyosan hala bende var bir tane eğer anlaşabilirsek verebilirim sana bende oynayabilirim ama zaten tek seferde 2 key geliyor

kardeş var bende cs:go magicka 2 ya da iyi bir lol hesabın varsa sana verebilirm keyi

Ben size takas önermedim! Bir istekti sadece. Artık ihtiyacım kalmadı, fazladan 2 key bile aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı