Paladins neden tutmadı?

Paladins daha Valorant yokken oynardım. Ve arkadaşlarla aramızda LoL'ün 3D hali derdik. Eğlenceliydi ve Valorant'dan iyiydi bana göre. Neden bu oyun hiç patlamadı Valorant bu kadar patladı? Sizce Valorant balon mu? Paladins nasıl oyun?

Eki Görüntüle 1559285
Valorant'ın patlama sebebi "Riot Games". O olmasaydı pek sanmıyorum bu kadar gelişeceğini.

Ben ilk oynayınca taarruz siyahlarının çok sekmesine sinir olmuştum.

Phantom o konuda bir nebze daha iyi, ama uzak mesafede kafa vurunca 124 veya 140 vurması sinir edici. Vandal'a geçsek de çok sekiyor, spray atılacaksa karşının vurmaması için demirde oynaması gerek.

Yeni ajan yeni harita falan fistan yerine insan gibi silah tepmelerini biraz daha düşürüp sprayleri daha mantıklı bir hale getirseler daha çok mutlu oluruz, bazen karşı elemanın resmini çizmek trajikomik.

Phantom o konuda bir nebze daha iyi, ama uzak mesafede kafa vurunca 124 veya 140 vurması sinir edici. Vandal'a geçsek de çok sekiyor, spray atılacaksa karşının vurmaması için demirde oynaması gerek.

Yeni ajan yeni harita falan fistan yerine insan gibi silah tepmelerini biraz daha düşürüp sprayleri daha mantıklı bir hale getirseler daha çok mutlu oluruz, bazen karşı elemanın resmini çizmek trajikomik.
Ben silah isimlerini bilmiyorum çok az oynadım ama bir silah aldım sekmesinden dolayı vuramadım kimseyi.

Paladins'i riot games çıkarsa tutardı merak etme. Riot bana da sponsorluk versin o yayıncılardan daha fena överim valorant'ı.
:D Riot pazarlama konusunda iyi diyebiliriz o halde.

Bence valorantın Cs’ye göre en büyük eksikliği silah çeşitliliği oyun genelde 5 silah üzerinden oynanıyor. Spectre ile benzer parada farklı silahlar getirilebilir.

Geri
Yukarı