Palio 1.4 mü 1.6 mı?

emirhan2020

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Sizce Palio arabalar iyi midir yol tutuşu nasıldır? Ben 2003 model alacağım, 1.4 mü 1.6 mı sizce? LPG olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.2, 1.3 MultiJet, 1.4, 1.4 Fire ve 1.6 motor seçenekleri var. Belirttiğiniz modelde ise 1.2, 1.4 ve 1.6 satışları mevcut. 1.4 motorlu şuanda 1 tane satış varken, 1.6'da 4 tane. 1.2 motorda ise 126 tane (sahibinden).

Herkese merhaba arkadaşlar. Sizce Palio arabalar iyi midir yol tutuşu nasıldır? Ben 2003 model alacağım, 1.4 mü 1.6 mı sizce? LPG olarak.

Yol tutuşu kötü. Sanayiden çıkamazsın. Tavsiye etmiyorum. Ama bu piyasada yapacak bir şey yok
gibi.

2 sene sanayide çalıştım. O tarz arabalar hakkında bilgi sahibiyim. Palio çok kötü. Bu fiyat bandında 306 1.8 XR daha iyidir. Çok hoşuma gidiyor o arabalar.

Son düzenleme:
@emirhan2020 Hocam eski bir 1.6 Palio sahibi olarak kesinlikle uzak durmanızı belirtirim. Maalesef motor yapısı farklı olduğu için sanayi tarafında çok sorun ile karşılaşırsınız. 1.4 motor seçeneği standart bir motor olduğu için hem parçaları hem de usta maliyeti daha düşük.

@emirhan2020 Hocam eski bir 1.6 Palio sahibi olarak kesinlikle uzak durmanızı belirtirim. Maalesef motor yapısı farklı olduğu için sanayi tarafında çok sorun ile karşılaşırsınız. 1.4 motor seçeneği standart bir motor olduğu için hem parçaları hem de usta maliyeti daha düşük.
hocam peki albea 2008 model almayı düşünüyorum bu araba iyi midir
Yol tutuşu kötü. Sanayiden çıkamazsın. Tavsiye etmiyorum. Ama bu piyasada yapacak bir şey yok gibi.
albea iyi midir peki,?

Klima açınca yokuş çıkmaz, klima gazını mı neyiyse sezondan sezona yeniletiyordu tanıdık. Kısacası uzak dur değmez o paraya.
albea iyi midir ondan yol tutuşu filan
Albea bütçenizi biraz aşabilir. Palio'dan daha kaliteli. Bulursanız 30bin-35bin bandında 306 1.8 Xr öneririm.
pejoların da bakımı çoktur ama dayım kullanıyor bakımı çok çıkıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı