Palit 4070 Ti Super Jetstream kart iyi midir?

Salvador17

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde msi ventus 3070ti 8gb varken palit jetstream 4070ti süper 16gb sipariş verdim. Pazaramada 33k fiyat vade farksız 9 taksit olduğu için aldım.
Aslında 5000 serisini beklemek vardı aklımda fakat ilerleyen günlerde doların ne olacağı, 5000 serisi kartların ne kadardan satılacağı gibi belirsizliklerden dolayı tercih ettim. Sizce iyi mi yaptım? Sipariş henüz işleme alınmadığından kartı iade etme hakkım var. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Aklınızla hareket edin 5000 serisini bekleyin çıkıtığında fiyatı yükselmeden elinizdeki kartı satabiliyorsanız satın biraz üstüne meblağ ekleyip güçlü bir kart alıp geçersiniz.

Yanlış bir karar vermemişsiniz hocam, aldığınız kart sizi 6-7 hatta belki 8 yıl bile rahatça götürür. 5000 serisini daha ne olduğunu bilmeden beklemenin çok bir anlamı yok.

palit ve zotac markalar kötü gibi gözüksede zamanında en üst firmalardanlardı alabilirsiniz bu arada o upgrade yerine biraz koyup 7900xtx alsanız daha iyi olur 7900xtx - Cumpărături Google
Amd kart düşünmüyorum teşekkürler.
Aklınızla hareket edin 5000 serisini bekleyin çıkıtığında fiyatı yükselmeden elinizdeki kartı satabiliyorsanız satın biraz üstüne meblağ ekleyip güçlü bir kart alıp geçersiniz.
hocam dediğim gibi 5000 serisinin ne çıkacağı belirsiz 5070ti nin vram 12 gb mı olacak? Ya da fiyarları 40-45k dan mı başlayacak? Bunlar için biley söylemek imkansız. Heleki enflasyon yıl sonu %75 gibi beklenti var. Ayrıca dolar 40 tl olacağı konuşuluyorken.

Yanlış bir karar vermemişsiniz hocam, aldığınız kart sizi 6-7 hatta belki 8 yıl bile rahatça götürür. 5000 serisini daha ne olduğunu bilmeden beklemenin çok bir anlamı yok.
Dimi hocam, 5000 serisinin ne kadar olacağı vs. belirsizliğini koruyor.
Bence doğru karar hocam ki zaten Ventus iyi bir model değil.
Aslında hiç bir şikayetim yok karttan dolayı max 74-76 derece arasında geziyor. 4000 serisi kartı alma sebebim hem elimdeki ventus güncelliğini yitirmeden satabilmek. Hem de vade farksız 9 taksit ile güncel bir karta sahip olmak. Palit markası için ne düşünüyorsunuz. Daha önce 2000 senesinde kullanmıştım. Sıkıntısız bir karttı bana göre.

Geri
Yukarı