Palit Gamerock RTX 3070 mining performansı

AnilCoban

Hectopat
Selam,

Yeni başladım. Büyük bir bütçe beklentim yok, orta düzey bir bilgisayarım var ve evde boş boş yatıyordu, işten dolayı vakit ayıramıyordum ve böyle bir şey için değerlendireyim dedim. Biraz araştırmalarım sonucu karta zarar vermeden en minimum şekilde nasıl kazanç elde ederim oldu.

Şu an durum bu şekilde, sizce yanlış yaptığım bir şey var mı? Değerler çok mu yüksek, biraz daha düşürmem gerekiyor mu? Desteklerinizi bekliyorum, hepinize teşekkür ederim şimdiden.

Sistem özellikleri;
  • ASUS X570-E Gaming
  • AMD Ryzen 9 5900X
  • 32 GB G.Skill CL16-3600MHz
  • Palit Gamerock 3070 LHR'siz
  • Samsuns 980 Pro SSD
teck.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerler gayet normal hatta üstünü de zorlayabilirsiniz. Bana kalırsa fan hızını %50-60'a sabitleyin. Bendeki kartların hepsi 55 derecede çalışıyor.

Xmr aşırı gereksiz. Onun yerine raptoreum kazmak çok daha karlı.

Nasıl kazılacağını bilmediğimden xmr kasıyorum. R3 3100 ile ne kadar verim elde edilir. (elektrik hariç) xmr ile 4.6kh/s ile kazım yapmaktayım ve günün bazen 6 bazen 12 saati kazım yapıyor. Aralıksız kazım yaptığında 70 TL bırakıyor. Raptoreum ne kadar hashrate verebilir.

Nasıl kazılacağını bilmediğimden xmr kasıyorum. R3 3100 ile ne kadar verim elde edilir. (elektrik hariç) xmr ile 4.6kh/s ile kazım yapmaktayım ve günün bazen 6 bazen 12 saati kazım yapıyor. Aralıksız kazım yaptığında 70 TL bırakıyor. Raptoreum ne kadar hashrate verebilir.

Ben de Ryzen 5 3600 var 2 tane 4.2 GHz sabit. Ortalama aylık ne kadar bırakır fazla zorlamadan. Bir de nasıl yapıldığı hakkında video var mı? Rap düşünüyordum. Xmr daha mı mantıklı?

Ben de Ryzen 5 3600 var 2 tane 4.2 GHz sabit. Ortalama aylık ne kadar bırakır fazla zorlamadan. Bir de nasıl yapıldığı hakkında video var mı? Rap düşünüyordum. Xmr daha mı mantıklı?

Rap daha karlı diyorlar hiç denemedim. Bir ara Raven kazayım dedim beceremedim :) sonra xmr kazmaya devam ediyorum işte.
Acaba i5 11400F ile ne kadar rap kazılır. Xmr kazarken 65W sınırında kalıyordu hep.

Ağ değişkenlik gösteriyor deneyip görmen lazım, ben 5 2600 ile günde 7tl civarı kazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı