Palit GeForce 3070 Ti Gamerock ekran kartı nasıldır?

Palit'in iyi olması diğer markaları kötü yapmaz dostum. Az bir fiyat farkıyla Türkiye sınırları içerisinden daha iyi ve garantili ürün almak dururken tutup Arabistan'dan 16500 liraya kart almak mantıklı değil bence.

3000 Tl tabi ki az para değil ama bütçeye oranla az. Sen şimdi bu kartı hemen hemen aynı fiyata yurt dışına satış yapan bir siteden, örneğin Amazon üzerinden alsan gene garantili olmaz ama en azından arızalı çıkarsa iade etme imkanın olur. 3000 lira senin için çokken 16500 liran yansa üzülmez misin?

Genede senin kararın, kendin için en iyisini sen bilirsin.
3000 tl fark var arada. Az değil.

Selam arkadaşlar.

-AMD Ryzen 9 5900X.
-ASUS ROG STRIX B550-XE
- G.Skill Ripjaws V 128 GB (4x32) DDR4 3600MHz CL16.

Sistemim var ama ekran kartım eksik. 3DS Max - corona render ve Lumion animasyon için topladım. Fiyatlar inanılmaz uçuk olduğu için sürekli pusu halindeyim.

Abim Suudi Arabistan'da çalışıyor. Oranın bir alışveriş sitesinde;

Palit GeForce 3070 Ti gamerock var şu an 16.500 TL'ye denk geliyor. Hem kart nasıldır? Ve bu fiyat fırsat mıdır?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Palit gayet güzel ve güvenilir bir markadır soğutması vesayre başarılıdır. Kısacası alınabilir.

Gayet alınır. Sormaya bile gerek yok. Palit'in en iyi serisi zaten. Diğer markalardan aşağı kalır yanı da yok. Bir kişi Palit yerine güvenilir markalara yönel demiş geri kalan herkes onun peşinden gitmiş. Yorumları şaka gibi okudum valla.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı