Palit RTX 3050 Dual 6040 TL

Genel anlamda çift fan Windforce'nin önüne geçiyor. Hangi oyunda?
Windden iyidir büyük ihtimalle ama dual evodan beklenen değil hocam o anlam da klasik furmarkta çıkıyor.
Başka ucuza görmedim ondan attım.
Kendim kullanıyorum soğutma konusunda herhangi bir sıkıntısı yok.

Hangi oyunda 75 görüyor ben denediğim testlerde 70 üstünü görmedim.
Benim kart sorunlu olabilir iade edeyim bari değişim için.

Katılıyorum aradaki fiyat farkına bence değer.

Bu modeli kullanıyorum. Undervolt yapmayı bilmeyenlerin almaması gereken bir kart.

Kasa yan kapağı açıkken 75 hocam
Undervolt yapabilirsin 7 derece falan düşüyor.
Ekran Görüntüsü (72).png
Düşünürseniz bu ayarları uygulayabilirsiniz.

Hocam dual evo pekde taş değil yav 75 rahat görüyor.
Aynı kartı kullanıyorum ilk aldığımda furmarkta 8x msaa 77-78 dereceydi. Msaa kapalı full hd 74-75 derece. Forza horizon 4 ve muadili kartı %100 çalıştıran oyunlarda 76-77 derece oluyor stock haliyle. Sanırım OC versiyon olduğu için biraz daha fazla güç çekiyor. Kısaca kartınızda sıkıntı yok soğutması böyle ben sıcaklıkları takan biri değilim o yüzden sorun etmiyorum ama siz sorun ediyorsanız UV yaparak 68 dereceye kadar çekebilirsiniz sıcaklıkları performans kaybı da olmaz. Sıcaklıkları çok dert etmeyin.

Aynı kartı kullanıyorum ilk aldığımda furmarkta 8x msaa 77-78 dereceydi. Msaa kapalı full hd 74-75 derece. Forza horizon 4 ve muadili kartı %100 çalıştıran oyunlarda 76-77 derece oluyor stock haliyle. Sanırım OC versiyon olduğu için biraz daha fazla güç çekiyor. Kısaca kartınızda sıkıntı yok soğutması böyle ben sıcaklıkları takan biri değilim o yüzden sorun etmiyorum ama siz sorun ediyorsanız UV yaparak 68 dereceye kadar çekebilirsiniz sıcaklıkları performans kaybı da olmaz. Sıcaklıkları çok dert etmeyin.
hocam kasa kapalıyken 82 lere çıkıyor bilmiyorum rahatsız hissettim açıkcası tabii fanı 100e çekmiyor belki ondandır.

Geri
Yukarı