Palit RTX 3050 Dual vs MSI RTX 3050 Aero ITX

ali rıza tekin

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar GameGaraj'dan sistem alacağım. İki sistem arasında kaldım. Ekran kartı olarak ucuz olan modelde Palit marka Dual ekran kartı var. Pahalı olanda MSI Aero tek fanlı var. Sizce hangisini almalıyım? Sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?

Arkadaşlar GameGaraj'dan sistem alacağım. İki sistem arasında kaldım. Ekran kartı olarak ucuz olan modelde Palit marka Dual ekran kartı var. Pahalı olanda MSI Aero tek fanlı var. Sizce hangisini almalıyım? Sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?

MSI olan daha iyi bence.

MSI daha kaliteli. Tek fanlı olan modellerin incelemeleri mevcut sorun çıkaran durumlar yok.
Özel mesaj atacaktım konu haksız yere güncellenmesin diye ama 500 mesaj lazımmış sanırım. O yüzden burdan soruyorum. Alınır mı bu paraya msi olan sistem ? Bu fiyat bandında sizin önerebileceğiniz farklı sistem var mı ? Teşekkürler.

MSI olanda ekran kartından 1 fan düşüyor ancak soğutma her türlü yeterli olacaktır. Aynı zamanda diğer sisteme göre neredeyse tüm bileşenler daha kaliteli. Şahsen ben bu paraya RTX 3050 yerine RX6600 aldım. Siz de düşünürseniz Aquarius 5T11-RX6600/XT - Game Garaj

MSI olanda ekran kartından 1 fan düşüyor ancak soğutma her türlü yeterli olacaktır. Aynı zamanda diğer sisteme göre neredeyse tüm bileşenler daha kaliteli. Şahsen ben bu paraya RTX 3050 yerine RX6600 aldım. Siz de düşünürseniz Aquarius 5T11-RX6600/XT - Game Garaj
Çok arada kaldım. Ekran önümde öylece bekliyorum. Orda da powercolor diye bir marka var. Ne yapacağım ben :(

Çok arada kaldım. Ekran önümde öylece bekliyorum. Orda da powercolor diye bir marka var. Ne yapacağım ben :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü değil bence hocam. O fiyatlara kadar çıkmışken 6600 almak daha mantıklı.

Çok arada kaldım. Ekran önümde öylece bekliyorum. Orada da PowerColor diye bir marka var. Ne yapacağım ben :(

Ben kullanıyorum yaklaşık 3 haftadır. Performansı 3050'yi ezer geçer. Soğutması çok iyi. Forza 5'te Ultra ayarlarda 55i geçmiyor üstelik fanlar 50'den sonra dönmeye başlıyor.

Geri
Yukarı