PowerColor nasıl bir markadır?

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Bu markayi duymustum ama Turkiye'de satildigini bilmiyordum. En ucuz markayi al diyen biri olarak bu markayi merak ettim. Sizce nasil bir marka? Kullanan var mi? Sogutmasi ve performansi iyi mi?
Ekran Kartı Powercolor RX 480 Kırmızı Devil 8192MB.PCI-E.DVI.HDMI.3xDP
Asus Strix RX480 mi bu mu? Sorun cikartir mi?
@dgknovck @Barış Tolon @Jira @Silinen üye @CJack60 @Recep Baltaş
Yorumlarinizi cok merak ediyorum. Turkiye'de bu markayi alan neredeyse cok az kisi. Bu yuzden internetteki aramamda herhangi bir sonuca ulasamadim. Yardim ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlar icin tesekkurler. Asus ve MSI ile arasinds 60-70 lira oynuyor.
Peki Amazon.de uzerinden sistem toplamaya kalkarsak uzerindeki Euro fiyatlar mi gecerli yoksa kredi karti bilgilerini girdikten sonra TR'yi secince ekstra vergi mi aliyor?

Yorumlar icin tesekkurler. Asus ve MSI ile arasinds 60-70 lira oynuyor.
Peki Amazon.de uzerinden sistem toplamaya kalkarsak uzerindeki Euro fiyatlar mi gecerli yoksa kredi karti bilgilerini girdikten sonra TR'yi secince ekstra vergi mi aliyor?
Türkiye üyeliği açın oradan yazar. Shipping'i Türkiye yapın ayrıca sağ kısımda bazı ürünler ya gönderilmiyor ya da 700 dolar ürüne 200 dolar vergi koyuyor.

Amazon.com'dan bahsetmiyorum. Amazon.de'den bahsediyorum. Amazon.de Euro ile satiyor :). Seppette arti bir vergi felan gozukmuyor? Birde sayfa Turkce ve uyeligim var TR yaziyor.

"Amazon.de Üzerinden Sistem Almak"

Başlıklı konunuza cevap veremiyorum, görünce yardım edeyim dedim. Amazon.de hesabınızla giriş yapıp sepetteki ürünleri almaya çalışırsanız; örnek olarak işlemciyi alamadığınızı, Türkiye'ye gönderilmediğini göreceksiniz. Hesabınız varsa tek tek bakın ya da isterseniz likleri buraya atın kontrol edip yazayım.

Ama soyle bir yazi okudum :
"Amazon'da bazi urunlerin Turkiyeye gonderilemedigi yazar. Ama siz odeme kismina geldiginizde goruceksinizki o urun de gonderilebiliyor.". Bu dogru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı