Palit RTX 3060 Ti 10.970 TL!

Bu fiyatlar daha da düşecek mi? Ona göre 3 hafta önce aldığım PC'yi elden çıkartacağım. Sözde yükselir alamam bir daha dedim aldığım günden beri her gün düşüyor.

Bu fiyatlar daha da düşecek mi? Ona göre 3 hafta önce aldığım PC'yi elden çıkartacağım. Sözde yükselir alamam bir daha dedim aldığım günden beri her gün düşüyor.
Hocam bence kalsın şimdilik. Zaten 2.el piyasası düşerse sıfır piyasası da düşer her türlü aynı şey olur, hem de garantilemiş olursunuz. Şimdi satarsanız yükselmeyeceğini kimse size söyleyemez, her şey olabilir.

Hocam bence kalsın şimdilik. Zaten 2.el piyasası düşerse sıfır piyasası da düşer her türlü aynı şey olur, hem de garantilemiş olursunuz. Şimdi satarsanız yükselmeyeceğini kimse size söyleyemez, her şey olabilir.
Satarsam bir daha pc almam zaten konsol alır geçerim, pişmanlıktan tırnaklarımı yiyorum artık fiyatları gördükçe. Evleneceğim onun için ne kadar yüksek meblaya satarsam kâr.

Vallahi hocam ona kalırsa 2020'de virüs ilk çıktığında çip sorunu vardı yine. 2020 Haziran'da ETH 2.0 gelince düzelecek diyorlardı. 2 yıl geçti hala bekliyoruz. :D

2020 de ETH 2.0 gelmesi gibi bir şey hiçbir zaman söz konusu olmadı ki. O zaman sadece ilk yapılandırma yapıldı. 4 aşamadan oluşuyordu zaten. 3'u bitti. 4 güncelleme haziran dendi. Normalde şubat veya ocak gibi idi ama yetistiremediler. 2020 de mining diye bir şey zaten yoktu. Yapanlar çok nadir idi. Aralık ocak gibi patladı mining olayı. O zamanlar 100 kişiden 1 kişi yapıyordu. 3 5 ay önce 100 kişiden 80 kişi. Simdi 40 50'lere düşmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı