Palit RTX 3060 Ti 11.600 TL!

Biraz daha cikip bunu da bakabilirsiniz;
En iyi 6700XT modellerinden.
GameGaraj yöneticisi ile ufak bir tartışmamız oldumuştu adam en sonunda "abi vallahi bu powercolor beni deli etti, vallahi bir daha satmayacağım sattığım tüm kartlar geri geldi." dedi. Ben 6600xt red devil modelini iade ettiğimde. Ama soğutma olarak çok güzel kart 👍

GameGaraj yöneticisi ile ufak bir tartışmamız oldumuştu adam en sonunda "abi vallahi bu powercolor beni deli etti, vallahi bir daha satmayacağım sattığım tüm kartlar geri geldi." dedi. Ben 6600xt red devil modelini iade ettiğimde. Ama soğutma olarak çok güzel kart 👍
Neden iade ettiniz? CW mi vardı?

CW zaten bu kartların olmazsa olması gibi bir şey. 6000 serisinden rigi olan biri hepsinde CW olduğunu söylüyordu. Yaşadığını fan sorunu Fan hızlanınca gelen ince bir ses mi?
Aynen hocam ilk türbülans sandım ama sol fandan daha fazla geliyordu. Sonra kartı değişim için yolladım, değişen kartta o ses gitti ama onda da çok fazla CW vardı. Hocam CW olurda benim kart çığlık atıyordu resmen.

Aynen hocam ilk türbülans sandım ama sol fandan daha fazla geliyordu. Sonra kartı değişim için yolladım, değişen kartta o ses gitti ama onda da çok fazla CW vardı. Hocam CW olurda benim kart çığlık atıyordu resmen.
Bendeki Red Devil 6600 XT'de de var ama çığlık derecesinde değil tabii. Şimdi geçtiğim 3060'ta yok.

Bendeki Red Devil 6600 XT'de de var ama çığlık derecesinde değil tabii. Şimdi geçtiğim 3060'ta yok.
Şanslıymışsınız hocam. Benim şuan kullandığım GTX980'de de CW var ama 60fps üstü falan çıkınca ses duyulur seviyeye geliyor ama aldığım 6600XT boşta yapıyordu. 9300TL'ye almıştım iadesi biraz şansıma oldu aslında fiyatlar şuan daha iyi seviyelerde 🤌

Geri
Yukarı