Palit RTX 3060 Ti 11.600 TL!

Yer
Muğla
Palit NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Dual

11123.png

Alacağımdan değil şuanki sistemim bana fazlasıyla yetiyor ama merak ettiğim bir konu var. Bu Palit, Galax, Powerblue, XFX gibi üreticilerin soğutma performansı ve uzun ömürlüğü ASUS, MSI, Gigabyte gibi markalara göre nasıl?

Alacağımdan değil şu anki sistemim bana fazlasıyla yetiyor ama merak ettiğim bir konu var. Bu Palit, Galax, powerblue, XFX gibi üreticilerin soğutma performansı ve uzun ömürlüğü ASUS, MSI, Gigabyte gibi markalara göre nasıl?

Palit GTX 480 var elimde hala çalışır durumda kaç yıllık kart çok sağlam kartlar yapıyorlar.

Alacağımdan değil şuanki sistemim bana fazlasıyla yetiyor ama merak ettiğim bir konu var. Bu Palit, Galax, Powerblue, XFX gibi üreticilerin soğutma performansı ve uzun ömürlüğü ASUS, MSI, Gigabyte gibi markalara göre nasıl?
Soğutucu olarak üzmez fakat fan ömrü belki o kadar uzun olmayabilir.

Saydığınız markalarla aynı kulvarda yarışabilecek bir markadır. Türkiye pazarında çok bilinmese de yurtdışında gayet iyi satış oranına sahip.

Modele göre daha iyi oldukları bile oluyor. Palit'in düz serisi MSI'ın ventus serisinden iyidir mesela. Veya yine Palit'in Gamerock serisi RTX 3080'de en tepe modeldi yanlış hatırlamıyorsam.

Fan da zaten çok pahalı bir şey değil. 4 sene dayansa bir çift alınıp takılabilir 300-400 tl gibi bir fiyata açıkçası.
Aynen öyle yoksa soğutucu bloğu olarak diğer markalardan hiç aşağı kalır yanı yok. Ama dediğim gibi belki fanları diğer ürünlerin fanlarından daha erken dağılıyor olabilir.

Geri
Yukarı